به‌روزرسانی امنیتی اسکایپ منتشر شد

به‌روزرسانی امنیتی اسکایپ منتشر شد

مایکروسافت اعلام کرد که یک نسخه به‌روزرسانی شده از اپلیکیشن اسکایپ را برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر کرده است.

اپلیکیشن پیام‌رسان اسکایپ یک نرم‌افزار کاربردی است که به کاربران اجازه می‌دهد به وسیله صدا برروی پروتکل اینترنت تماس تلفنی برقرار کنند. همچنین این برنامه امکانات مختلف دیگری مانند پیام‌رسان فوری، انتقال فایل، ویدئو کنفرانس و پست صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز،شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۱ میلادی سهام این اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار را خریداری کرد و از آن زمان تاکنون نیز با افزودن قابلیت و امکانات جدید سعی دارد به جذابیت‌های آن بیفزاید و در این رقابت تنگاتنگ با سایر پیام‌رسان‌های فعال در جهان، توجه طرفداران و کاربران را به خود جلب کند و آن‌ها را برای خود نگه دارد.

حالا مایکروسافت با ارائه این نسخه به‌روزرسانی شده از اپلیکیشن اسکایپ از کاربران اندرویدی این برنامه کاربردی درخواست کرده است که هرچه سریع‌تر این نسخه آپدیت را دریافت کنند و بدین ترتیب امنیت سایبری گوشی هوشمند خود را بالا ببرند.

بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده محصولات تکنولوژی در جهان هر از گاهی به انتشار و ارائه یک نسخه به‌روزرسانی امنیتی می‌پردازند تا امنیت اطلاعات کاربران و دستگاه‌های الکترونیکی خود را تامین کنند.

 

منبع: وب سایت gsmarena

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند