تمام آن‌چه از مراسم 8 آبان اپل انتظار داریم

تمام آن‌چه از مراسم 8 آبان اپل انتظار داریم

اپل رسما اعلام کرد که دومین مراسم خود در فصل پاییز را در تاریخ 30 اکتبر یا 8 آبان برگزار خواهد کرد.

اپل رسما اعلام کرد که دومین مراسم خود در فصل پاییز را در تاریخ 30 اکتبر یا 8 آبان برگزار خواهد کرد. این مراسم در سالن Howard Gilman Opera Houssein در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. این اولین باری است که اپل مراسم خود را به شهر نیویورک برده و شعار این مراسم نیز «چیزهای بیشتری در حال ساخت هستند» انتخاب شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، اپل در حال حاضر سه گوشی امسال خود را با نام‌های آیفون XS، آیفون XS مکس و iPhone XR معرفی کرده و نسل چهارم اپل واچ هم در کنار این سه گوشی معرفی شد. بنابراین دیگر خبری از گوشی یا گجت‌های مرتبط نخواهد بود و به جای آن، آیپد پروهای جدید که بازطراحی شده‌اند را در این مراسم خواهیم دید. همچنین انتظار می‌رود چند آپدیت سخت‌افزاری در خانواده کامپیوترهای مک هم شاهد باشیم.

اگرچه در کنار آیپد‌های جدید، مک بوک ایر و مک مینی هم شامل بروزرسانی خواهند شد اما هیجان اصلی این مراسم، حول محور دو آیپد پرو جدید خواهد بود. در پوستر این مراسم اپل بیش از 350 طرح مختلف از لوگوی خود را منتشر کرد. این موضوع به قابلیت‌های آیپد پرو و اپل پنسل برای طراحان اشاره دارد و اپل نیز به نوعی اعلام کرده محصول اصلی مراسم 8 آبان، آیپد پرو جدید است.

همچنین همانطور که گفتیم این مراسم دیگر در سان فرانسیسکو برگزار نمی‌شود و برای اولین بار به شهر نیویورک رفته است. با توجه به ساعت شروع مراسم، بر خلاف گذشته که مراسم‌های اپل از ساعت 21:30 یا 20:30 شب به وقت ایران شروع می‌شد، این مراسم از ساعت 17:30 به وقت تهران، شروع می‌شود.

 

منبع: فصل تجارت

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند