۳۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال، پایان مهر را آخرین مهلت ثبت نام در این نمایشگاه اعلام کرد.

۳۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

جواد موحد با بیان این مطلب افزود: شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال حداکثر تا پایان مهر ماه فرصت دارند تا برای ثبت نام و شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اسلام دیجیتال اقدام کنند و این مهلت به دلیل ملاحظات در نظر گرفته شده از سوی مصلی تهران به عنوان محل برگزاری نمایشگاه و زمان لازم برای تهیه پیش‌نیازها قابل تمدید نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با تاکید بر استقبال بسیار خوب شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات برای شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در مرحله پیش‌ثبت نام، اظهار داشت: ضروری است تمامی شرکت‌ها و فعالان حوزه دیجیتال نسبت به تکمیل ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال تاکید کرد: اولویت در جانمایی و تحویل غرفه به شرکت‌کنندگان نیز با کسانی خواهد بود که زودتر نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

آغاز طرح «ناشر شو» در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

خبر دیگر از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، دبیر بخش نشر دیجیتال این نمایشگاه گفت: همزمان با برگزاری این نمایشگاه کمپین «ناشر شو» در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال اجرا می‌شود.

ابوالفضل قناعت‌پیشه با بیان این مطلب افزود: کسانی که تمایل دارند به عنوان ناشر دیجیتال در سطح کشور فعالیت کنند، می‌توانند در ایام برگزاری نمایشگاه با مراجعه به غرفه‌های در نظر گرفته شده برای این کمپین، به عنوان شخص ناشر دیجیتال ثبت نام کنند.

وی با اشاره به تعریف ناشر دیجیتال بیان داشت: ناشر دیجیتال به کسی گفته می‌شود که هرگونه تولید محتوای دیجیتال شامل نرم‌افزارهای رایانه‌ای، بازی، انیمیشن، اپلیکیشن‌های موبایل، آموزش‌های مجازی، فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ و سایر فعالیت‌های مرتبط در این زمینه را داشته باشد.

دبیر بخش نشر دیجیتال یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال با تاکید بر امکان ثبت نام افراد به عنوان اشخاص حقیقی و حقوقی جهت فعالیت در حوزه نشر دیجیتال تصریح کرد: از مزیت‌های این طرح معافیت‌های مالیاتی در نظر گرفته شده برای ناشران دیجیتال و همچنین اعطای تسهیلات و کمک‌های مختلفی جهت توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال است.

قناعت‌پیشه ادامه داد: ناشران دیجیتال پس از اتمام فرآیند ثبت نام می‌توانند در حوزه تولید محتوای دیجیتال و سایر کسب‌وکارهای دیجیتال به فعالیت بپردازند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در دو بخش کلی نرم‌افزارها و محتوای چند رسانه‌ای گفت: از جدیدترین آثار منتشر شده توسط ناشران کشوری در این دو بخش طی ایام برگزاری نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

یادآوری می‌شود، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ تا ۲۶ ابان ماه جاری با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه در مصلی تهران برگزار می‌شود.

 

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید