وزیر ارتباطات:

حمله سایبری به ایران را از مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم

حمله سایبری به ایران را از مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این توئیت نوشت: رژیمی که سابقه‌ آن در بکارگیری سلاح سایبری در پرونده‌هایی همچون استاکس نت مشخص است، این بار تلاش داشت به زیرساخت‌های ارتباطی ایران صدمه‌ای وارد کند، البته به لطف هوشیاری تیم‌های فنی، دست خالی بازگشت. به گزارش تجارت‌نیوز،آذری‌جهرمی افزود: این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین‌المللی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این توئیت نوشت: رژیمی که سابقه‌ آن در بکارگیری سلاح سایبری در پرونده‌هایی همچون استاکس نت مشخص است، این بار تلاش داشت به زیرساخت‌های ارتباطی ایران صدمه‌ای وارد کند، البته به لطف هوشیاری تیم‌های فنی، دست خالی بازگشت.

به گزارش تجارت‌نیوز،آذری‌جهرمی افزود: این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم.

پیش از این حمید فتاحی – معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت – با انتشار توئیتی از دفع حملات سایبری یک رژیم غاصب خبر داده بود.

فتاحی در این توئیت نوشت: ‏از امروز حملات پراکنده از مبداء یک رژیم غاصب به برخی زیرساخت‎های ارتباطی ایران آغاز شده که همگی با قدرت دفع شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این برای مردم دنیا دیگر عجیب نیست؛ ادعای حقوق بشر می‌کنند و ملتی را به خاک و خون می‌کشند. ادعای واهی حمله سایبری از طرف ایران می‌کنند و خود حملاتی را ترتیب می‌دهند.

 

منبع:ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند