فایرفاکس ضد ردیابی می‌شود

فایرفاکس ضد ردیابی می‌شود

کاربران با کمک این آپدیت می‌توانند کوکی‌ها و دسترسی ردیاب‌ها را مسدود کنند. این آپدیت به شکل گزینه‌ای در بخش Prefernces نمایش داده می‌شود. البته فعال کردن ویژگی احتمالا سبب اختلال در باز کردن وب سایت‌ها می‌شود. به گزارش تجارت‌نیوز،شرکت موزیلا در آپدیت نسخه جدید مرورگر فایر فاکس قابلیت ضدردیابی را عرضه کرده که به

کاربران با کمک این آپدیت می‌توانند کوکی‌ها و دسترسی ردیاب‌ها را مسدود کنند. این آپدیت به شکل گزینه‌ای در بخش Prefernces نمایش داده می‌شود. البته فعال کردن ویژگی احتمالا سبب اختلال در باز کردن وب سایت‌ها می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز،شرکت موزیلا در آپدیت نسخه جدید مرورگر فایر فاکس قابلیت ضدردیابی را عرضه کرده که به وب‌سایت‌های مختلف اجازه نمی‌دهد هنگام جستجوی کاربر در فضای اینترنت او را دنبال کنند.

مرورگر موزیلا سعی دارد اجازه ندهد وب سایت‌های مختلف کاربرانش را ردیابی کنند. درهمین راستا آپدیت جدید فایرفاکس شامل اقدامات ضدردیابی است که اجازه نمی‌دهد وب‌سایت‌های مختلف کاربر را هنگام جستجو در صفحات مختلف دنبال کنند.

آخرین نسخه فایرفاکس ۶۳ مجهز به قابلیت افزوده محافظت در برابر ردیابی است. به این ترتیب حریم شخصی کاربران بهتر حفظ می‌شود.

کاربران با کمک این آپدیت می‌توانند کوکی‌ها و دسترسی ردیاب ها را مسدود کنند. این آپدیت به شکل گزینه‌ای در بخش Prefernces نمایش داده می‌شود. البته فعال کردن ویژگی احتمالا سبب اختلال در باز کردن وب سایت‌ها می‌شود.

به همین دلیل این ویژگی به طور معمول خاموش است و کاربر باید آن را روشن کند.

 

منبع:انگجت

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند