تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین چه زمانی مقاومت ۴۰ هزار دلار را می‌شکند؟ / کدام ارز بیشترین بازدهی را داشت؟

بیت‌کوین چه زمانی مقاومت ۴۰ هزار دلار را می‌شکند؟ / کدام ارز بیشترین بازدهی را داشت؟

بیت‌کوین تا ۴۰ هزار دلار رشد کرد اما عرضه زیاد در این محدوده مانع شکست این محدوده مقاومت شد و حالا بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، اگرچه سیگنال‌های مثبت زیادی از لحاظ تکنیکال در نمودار چهار ساعته بیت‌کوین دیده می‌شود اما به نظر می‌رسد این ارز در شکستن مقاومت ۴۰ هزار دلار ناتوان است اما چه اتفاقی باید رخ دهد تا بیت‌کوین رشد کند؟

وعده‌های زیادی در رویداد the B word مطرح شد و بسیاری از فعالان بازار عقیده دارند اگر این وعده‌ها عملی شوند می‌توان به رشد بیت‌کوین امیدوار بود. این دسته از فعالان بازار اعتقاد دارند اگر تسلا دوباره بیت‌کوین را به عنوان ارز پرداخت بپذیرد می‌توان دوباره به بازار امیدوار بود.

در حال حاضر اما محدوده مقاومت ۴۰ هزار دلار برای بیت‌کوین یک مقاومت روانی و سفارشات فروش در این محدوده بسیار زیاد است اما بالا رفتن دامیننس بیت‌کوین می‌تواند باعث شروع یک روند صعودی در بازار باشد.

بازار از دیروز تا امروز

بازار رمزارزها از دیروز تا امروز بیش از ۱/۲ درصد ریزش کرده است و بیت‌کوین هم حدود ۴ درصد ریزش کرده اما آلت‌کوین‌ها هنوز روندی صعودی دارند.

اتریوم و ریپل روندی مثبت دارند اما تا زمانی که بیت‌کوین محدوده ۴۰ هزار دلار را پشت سر نگذارد نمی‌توان به رشد رمزارزها امیدوار بود.

اگر بیت‌کوین محدوده مقاومت ۴۰ هزار دلار را پشت سر بگذارد احتمال رشد تا ۴۷ هزار دلار وجود دارد.

ارز دیجیتال FLOW در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین رشد در بازار ارزهای دیجیتال را داشته است.

دامیننس بیت‌کوین دوباره به زیر ۴۸ درصد نزول کرده و این در حالیست که برخی کارشناسان بالا رفتن دامیننس بیت‌کوین را یک سیگنال صعودی برای بازار می‌دانند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند