احمد کیهانی، مدیر توسعه کسب و کار خودروی شیپور:

بخش قیمت خودرهای صفر به زودی فعال می‌شود

مدیر توسعه کسب و کار خودروی شیپور می‌گوید: قسمتی در سایت شیپور ایجاد شده که اگر قیمت‌ خودروها به صورت رسمی از سوی اتحادیه به صورت روتین اعلام شود این قیمت‌ها در سایت نمایش داده می‌شود.
بخش قیمت خودرهای صفر به زودی فعال می‌شود

به گزارش تجارت‌نیوز، احمد کیهانی در گفتگو با تجارت‌نیوز اعلام کرد: در کارگروه‌هایی که برای تصمیم گیری بازگشت قیمت به سایت‌ها وجود داشت هنوز تصمیم گیری جدیدی صورت نگرفته و ما هنوز منتظریم تصمیم نهایی در این زمینه اعلام شود تا ما بر اساس آن تصمیم قیمت‌ها را به سایت برگردانیم.

او با اشاره به اینکه بسیاری از پلتفرم‌ها هم قیمت خودرو را نشان نمی‌دهند، تاکید کرد: قسمتی در سایت ایجاد کردیم که که حالت اطلاع رسانی دارد و ممکن است در آینده نزدیک این بخش فعال شود. روی این بخش فعلا درحال کار هستیم و اگر قیمت‌ها به صورت رسمی از سوی اتحادیه اعلام شود ما نیز همان را عینا در سایت درج می‌کنیم.

او اضافه می‌کند: در صورتیکه سایت اتحادیه به صورت دائمی و در یک زمان مشخص قیمت ها را اعلام کند ما هم این بخش را فعال کنیم.

به گفته کیهانی درحال حاضر قیمت خودروهای صفر تقریبا مشخص است و این در هر پلتفرمی می‌تواند به کاربران کمک کند که از قیمت‌ها آگا باشند.
او اشاره می‌کند که کاربران برای خودروهای کارکرده خود از قیمت خودرهای صفر بر اساس فرمولی که مشخص است قیمت را برآورد می‌کنند و در هنگام فروش اعلام می‌کنند هنوز اما نمایش قیمت در سایت صورت نمی‌گیرد.

او همچنین یادآوری می‌کند که سایت شیپور در حال حاضر کارشناسانی در حوزه خودرو دارد که به صورت زنده و مستقیم در سایت با کاربران چه خریدار و فروشنده در ارتباط هستند. او ادامه می‌دهد: کارشناسی قیمت خودرو در ۴۵ دقیقه در تمام مناطق تهران انجام می‌شود.

او همچنین درباره انتشار برای تعیین تکلیف نهایی برای بازگشت قیمت به سایت‌های آگهی می‌گوید: چهار ماه است که مطالباتمان را در این کارگروه پیش می‌بریم اما اینکه تاریخ قطعی برای نتیجه گیری نهایی اعلام کنیم هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و چون نهادهای مختلفی در این تصمیم‌گیری دخیل هستند تاریخ دقیقی برای به نتیجه رسیدن این کمیسیون نمی‌توان اعلام کرد و امیدواریم به زودی به خروجی خوبی در این زمینه برسیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز