مشکل جدید صاحبان گوشی‌های گوگل دردسرساز شد

مشکل جدید صاحبان گوشی‌های گوگل دردسرساز شد

برخی از دارندگان و صاحبان گوشی‌های پیکسل ۳ گوگل در فضای مجازی اعلام کرده‌اند که تصاویر گرفته شده توسط دوربین این گوشی ذخیره نمی‌شود.

صاحبان گوشی‌های پرچمدار پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس‌ال که به تازگی توسط شرکت گوگل توسعه داده و عرضه شده است، در برخی از شبکه‌های اجتماعی نظیر Reddit و همچنین بخش پشتیبانی گوگل شکایت خود را از عدم ذخیره‌سازی تصاویری که با دوربین گوشی خود گرفته‌اند، اعلام کرده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز،طبق گزارش‌های منتشر شده از سوی وب سایت the verge، البته به نظر می‌رسد که برخی از گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال نیز با چنین مشکلی مواجه هستند چرا که آنها نیز در فضای مجازی از عدم امکان ذخیره‌سازی تصاویر گرفته شده توسط دوربین گوشی‌های‌شان خبر داده‌اند.

بر اساس اظهارات کاربران این مشکل تنها در صورتی برای گوشی‌های پیکسل پیش می‌آید که کاربران پس از گرفتن عکس موردنظر بلافاصله به یک برنامه دیگر سوئیچ کرده و بعد از آن نیز گوشی خود را قفل می‌کنند.

آنها در ادامه افزودند که وقتی برای مشاهده تصاویر گرفته شده به گالری گوشی مراجعه می کنند، تصویر مربوطه دیده می‌شود ولی بلافاصله بعد از کلیک و لمس انگشت بر روی آن ناپدید شده و دیگر اثری از آثار آن در گوشی دیده نمی‌شود.

این خبر در حالی منتشر شده است که به‌تازگی گوگل مدعی شده بود پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس‌ال کیفیت دوربین و تصاویر بسیار بهتری نسبت به گوشی جدید و پرچمدار اپل یعنی آیفون ۱۰ اس دارد و این امر  به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و پررنگ‌ترین نقاط قوت آن به شمار می‌رود. این شرکت هم‌چنین مدعی شده بود که دوربین عکاسی و فیلم‌برداری گوشی جدیدش بهترین دوربین بکار رفته در موبایل‌های جهان محسوب می‌شود. دوربین اصلی هردوی این گوشی‌ها ۱۲ مگاپیکسل است و کاربران قادر خواهند بود تصاویر موردنظر خود را با بهره‌گیری از دوربین قدرتمند گوشی‌های جدید پیکسل بگیرند و از کیفیت بالای آن لذت ببرند. یکی دیگر از قابلیت‌هایی که دوربین گوشی‌های جدید پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال دارد، آن است که به کاربران کمک می‌کند  در محیطی که نور آن کم است نیز بتوانند تصاویر زیبا و با کیفیتی را بگیرند.

منبع:مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند