به دلیل اعتراض کاربران

مصوبه اینترنت نامحدود بررسی می‌شود

 وزیر ارتباطات از تشکیل کمیته بررسی مجدد مصوبه فروش اینترنت نامحدود و توقف فروش اینترنت حجمی خبر داد و گفت: کاربران بر این تصور هستند که اینترنت نامحدود به ضرر آن‌ها خواهد بود ولی این‌گونه نیست.

مصوبه اینترنت نامحدود بررسی می‌شود

محمود واعظی در جمع خبرنگاران در مورد توقف اجرای مصوبه اینترنت نامحدود که اول مردادماه توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسیده بود گفت: تصمیمی که در این مصوبه گرفته شد به نفع کاربران بود و ما می‌خواستیم با توقف فروش اینترنت حجمی، اینترنت را با قیمت بهتری به کاربران ارائه کنیم  اما انعکاس این خبر طوری بود که کاربران فکر کردند این مصوبه به ضررشان است.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، وی با بیان اینکه کاربران تا پیش از این برای خرید حجم اینترنت به صورت خرد خرد پول پرداخت می‌کردند ادامه داد: به همین علت متوجه نمی‌شدند که در ماه هزینه زیادی جهت خرید حجم اینترنت پرداخت می‌کردند.

در مصوبه اینترنت نامحدود شرایطی را فراهم کرده‌ایم که کاربر با پرداخت ۱۰ هزار تومان ۶ گیگابایت اینترنت داخلی و ۳ گیگابایت اینترنت بین‌الملل مصرف کند، اما به نظرش این قیمت بالا بود.

واعظی در پاسخ به این سوال که تحلیل‌ها نشان می‌دهد که این مصوبه افزایش قیمت بیش از ۵۰ درصدی را برای اینترنت بین‌الملل کاربران به همراه خواهد داشت تاکید کرد: خیر. این موضوع اصلا درست نیست و ما در مصوبه اول مردادماه از هر لحاظ قیمت را برای کاربران کاهش دادیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید