واتس‌اپ مجهز به استیکر شد

واتس‌اپ مجهز به استیکر شد

سرانجام واتس‌اپ اعلام کرده که پشتیبانی از استیکر را به هر دو نسخه اندرویدی و آی‌اواس خود افزوده است تا به کاربران و علاقه‌مندان این امکان را بدهد که برای دوستان و مخاطبان خود استیکرهای موردعلاقه‌شان را ارسال کنند.

به نظر می‌رسد که واتس‌اپ به‌منظور جلوگیری از عقب ماندن از سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان همچون تلگرام، اسنپ‌چت، لاین و غیره چنین قابلیتی را اضافه کرده است تا نظر طرفداران استیکر را به خود جلب کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این در حالی است که واتس‌اپ در نسخه‌های قبلی خود امکان پشتیبانی از تصاویر متحرک (GIF) و ایموجی‌ها را اضافه کرده بود اما همچنان خیل عظیمی از کاربران از نبود استیکرها در پلتفرم‌های واتس اپ ناراضی و شاکی بودند و همواره در وب‌سایت‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی مربوطه این گلایه خود را به واتس‌اپ مطرح کرده و از آن درخواست می‌کردند که هرچه زودتر قابلیت استیکر را به هر دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس خود بیفزاید.

بر اساس گزارش وب سایت the verge، در بیانیه‌ای که در وبلاگ مربوط به واتس‌اپ منتشر شده است، گفته شده که هم‌اکنون تنها تعداد محدودی از استیکرهای ساخته شده توسط طراحان این شرکت و چند نفر دیگر وجود دارد و در صورت استقبال از آن، این احتمال وجود خواهد داشت که خود کاربران نیز همچون تلگرام بتوانند استیکرهای موردنظر خود را بسازند و تعداد متنوع‌تری از استیکرها را ایجاد کنند.

لازم به ذکر است که کاربران باید به منظور مشاهده استیکرها به واتس اپ به فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی اپ‌استور اپل و گوگل پلی‌استور مراجعه کرده و آخرین نسخه از آن را دریافت کنند.

 

منبع:‌ ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند