ویندوز ۱۰ تا سال ۲۰۱۸ یک میلیاردی نمی‌شود

با گذشت بیش از یک سال از عرضه ویندوز ۱۰ امیدواری‌های مایکروسافت برای نصب این سیستم عامل بر روی یک میلیارد دستگاه کمرنگ شده است.به نقل از زددی نت، مقامات مایکروسافت هنوز امیدوار به نصب ویندوز ۱۰ بر روی یک میلیارد دستگاه هستند، اما بعید می‌دانند این اتفاق تا اواسط سال ۲۰۱۸ رخ دهد. ویندوز

0343a88a58b9e4734d491f97f5140b64_XL.jpgبا گذشت بیش از یک سال از عرضه ویندوز ۱۰ امیدواری‌های مایکروسافت برای نصب این سیستم عامل بر روی یک میلیارد دستگاه کمرنگ شده است.
به نقل از زددی نت، مقامات مایکروسافت هنوز امیدوار به نصب ویندوز ۱۰ بر روی یک میلیارد دستگاه هستند، اما بعید می‌دانند این اتفاق تا اواسط سال ۲۰۱۸ رخ دهد.

ویندوز ۱۰ شروع خوبی داشت و در ماه های اول عرضه بر روی بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه فعال شد. اما این روند در ماه های بعد کند شد. مایکروسافت یک علت این مساله را تمرکز خود بر ارتقای سخت افزارهای تلفن همراهش می داند.مدیران این شرکت امیدوارند با افزایش استفاده تجاری و حرفه ای از ویندوز ۱۰ رکورد مدنظر آنان با تاخیری چند ماهه تحقق یابد.

به گزارش فارس ، ویندوز ۱۰ امروزه بر روی طیف گسترده ای از محصولات همراه و ثابت و حتی کنسول های بازی نصب شده است. اما برخی نگرانی های مربوط به امنیت کاربران و رعایت حریم شخصی نیز بر میزان استقبال از آن تاثیر منفی گذارده است.

مایکروسافت برای افزایش علاقه به مهاجرت از ویندوزهای قدیمی به ویندوز ۱۰ این کار را تا پایان جولای سال جاری میلادی رایگان اعلام کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند