ت
کد خبر: 128458

اجرای مطلوب طرح نگهداشت شهر، اولویت منطقه ۴ در سال جاری

شهردار منطقه ۴ تهران گفت: با آغاز سال ۱۳۹۶ طرح فوریتی نگهداشت شهر با محوریت رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر، پیاده روها، سدمعبر، تفکیک پسماند و نگهداشت تجهیزات و المان شهری اجرا می شود. به گزارش تجارت نیوز،مهندس سید امیر عباس بهاری در جلسه شورای معاونان که با هدف تشریح فعالیت های سال ۱۳۹۶ برگزار

سرویس جامعه -

شهردار منطقه ۴ تهران گفت: با آغاز سال ۱۳۹۶ طرح فوریتی نگهداشت شهر با محوریت رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر، پیاده روها، سدمعبر، تفکیک پسماند و نگهداشت تجهیزات و المان شهری اجرا می شود.
به گزارش تجارت نیوز،مهندس سید امیر عباس بهاری در جلسه شورای معاونان که با هدف تشریح فعالیت های سال ۱۳۹۶ برگزار شد با اعلام این خبر گفت: در راستای سیاستهای کلان شهرداری تهران مبنی بر بازگرداندن حیات شهری، کاهش هزینه های جاری و ارتقاء سطح کیفیت زندگی شهروندان ، طرح نگهداشت شهری در سطح محدوده ی منطقه ۴ با بسیج تمامی حوزه ها در دستور کار قرار گرفت.
بهاری با اشاره به اقدامات بیش از یک دهه مدیریت شهری در کلانشهر تهران گفت: با توجه به اقدامات ماندگار مدیریت شهری تهران در موضوعات حمل و نقل، تفریحی، گردشگری و همچنین خدماتی در تهران، لزوم رسیدگی ویژه و حفظ این اقدامات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
شهردار منطقه ۴ با تاکید بر کنترل وضعیت سد معبر در نواحی ۹ گانه گفت: در طرح نگهداشت شهر که از اردیبهشت ماه در سطح محلات اجرایی می شود رسیدگی به سد معبر اصناف و وضعیت دستفروشان از موضوعات قابل اهمیت خواهد بود.
وی رسیدگی به وضعیت ساخت و سازها را از دیگر اولویت های طرح نگداشت عنوان کرد و گفت: در سال جاری توجه بیشتری به ساخت و سازها خواهد شد و با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز برخورد جدی خواهد شد.
بهاری با اشاره به افزایش میزان بارندگی ها در بهار امسال گفت: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر و تسریع در عبور و مرور در سطح معابر، لایروبی انهار و مسیل های سطح منطقه در اولویت قرار دارد.
شهردار منطقه ۴ افزود: با توجه به اتمام پروژه باغ پرندگان تهران، این پروژه به همراه تعدادی از پروژه های عمرانی، ترافیکی، فرهنگی و ورزشی و خدماتی در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری می رسد.
وی خاطر نشان کرد: حذف زوائد فیزیکی ،روان سازی ترافیک محلات، مناسب سازی بوستان ها و جنگل کاریها، بهسازی و ترمیم المان های شهری و وسایل ورزشی از دیگر موضوعات طرح فوریتی نگهداشت شهر در سال جاری خواهد بود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.21)
1248.0
2.60
مثقال طلا (%0.6)
500500
30,000
سکه امامی (%0.57)
1209400
68,500
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.