ت
کد خبر: 128679

برپایی ۳۰ غرفه سلامت در پارک لاله

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برپایی ۳۰ غرفه سلامت در پارک لاله هم‌زمان با شروع هفته سلامت خبر داد و گفت: جشنواره سلامت پارک لاله با شعار زندگی سالم و بانشاط از یکم تا هفتم اردیبهشت برگزار می‌شود. به گزارش تجارت‌نیوز، مهرشاد الله‌ویردی با بیان اینکه در این غرفه‌ها خدمات سلامت‌محور به

سرویس جامعه -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برپایی ۳۰ غرفه سلامت در پارک لاله هم‌زمان با شروع هفته سلامت خبر داد و گفت: جشنواره سلامت پارک لاله با شعار زندگی سالم و بانشاط از یکم تا هفتم اردیبهشت برگزار می‌شود.
به گزارش تجارت‌نیوز، مهرشاد الله‌ویردی با بیان اینکه در این غرفه‌ها خدمات سلامت‌محور به شهروندان ارائه می‌شود، گفت: کارشناسان و پزشکان ماهر با استقرار در این غرفه‌ها پاسخگوی شهروندان بوده و آموزش‌های خودمراقبتی را به آنها ارائه می‌کنند.
الله‌ویردی تست رایگان قند خون، فشار خون، دیابت و ایدز را از جمله خدمات ارائه شده در جشنواره سلامت پارک لاله دانست و اضافه کرد: جشنواره سلامت در تمام سراهای محلات نیز برگزار می‌شود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی سلامت در ۱۴ سرای محله گفت: خودمراقبتی اصلی است که اگر بتوانیم آن را در میان شهروندان نهادینه کنیم از بسیاری از بیماری‌ها کاسته می‌شود.
الله‌ویردی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های این هفته عیادت از بیماران بیمارستان‌های سطح منطقه، بازدید از خانه سالمندان و آسایشگاه‌های معلولین با حضور مدیران ارشد منطقه خواهد بود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ ادامه داد: نواختن زنگ سلامت به وسیله شهردار منطقه در مدارس سطح منطقه، برگزاری همایش سفیران سلامت در سالن آمفی‌تئاتر خانه اندیشمندان علوم انسانی، اجرای نمایش میدانی با موضوع زندگی سالم و با نشاط، برگزاری تورهای تفریحی آموزشی با محور سلامت و برپایی ایستگاه‌های سلامت در متروهای هفت تیر و طالقانی، بازار میوه و تره‌بار توانیر و جلال آل‌احمد و همچنین سایر بوستان‌های سطح منطقه از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای هفته سلامت است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.09)
1287.5
1.20
مثقال طلا (%0)
513100
0
سکه امامی (%0)
1212200
0
دلار (%0)
3820
0
یورو (%0)
4552
0

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.