کد خبر: 151362

صادرات روسیه به ایران ۱.۸ میلیارد دلار است

سرپرست نمایندگی بازرگانی روسیه در ایران گفت: صادرات روسیه به ایران ۱.۸ میلیارد دلار است که ۲۰ درصد آن واردات فلزات روسیه است.

سرویس کسب‌وکار -

ولادیسلاو پرپلکین امروز یکشنبه در دیدار با فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی استان کرمانشاه اظهار داشت: کشور روسیه با بانک‌های توسعه صادرات، ملی، اقتصاد نوین، رفاه کارگران، سپه، حکمت ایرانیان تبادلات پولی دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سرپرست نمایندگی بازرگانی روسیه در ایران بیان کرد: در حال حاضر صادرات روسیه با ایران ۱.۸ میلیارد دلار است که ۲۰ درصد آن واردات فلزات روسیه است.

وی افزود: با وجود اینکه در سال قبل تعرفه ایران از ۲۰ تا ۴۰ درصد افزایش داشته که این افزایش تعرفه برای تولیدکنندگان فولاد روسی جای نگرانی دارد.

شکری، رئیس خانه صنعت استان کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: با توجه به بحث ال سی مقوله واردات مدتی دچار مشکل شد که امیدواریم روابط بانکی مجددا برقرار شود.

وی گفت: هم ایران و هم روسیه از سوی آمریکا تحریم‌شده در حالی که این دو کشور می‌توانند کمبودهای یکدیگر را رفع کنند.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.07)
1334.6
0.9
مثقال طلا (%0.25)
735800
1800
سکه امامی (%0)
1820000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6800
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.