ت
کد خبر: 127565

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب اقدام ارزنده شهرداری تهران است

شهردار مشهد گفت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب مجموعه بسیار کاملی است و شهردار تهران اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب، صولت مرتضوی شهردار مشهد در رابطه با نمایشگاه شهر آفتاب اظهارداشت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب که در جوار حرم مطهر قرار

سرویس کسب‌وکار -

شهردار مشهد گفت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب مجموعه بسیار کاملی است و شهردار تهران اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب، صولت مرتضوی شهردار مشهد در رابطه با نمایشگاه شهر آفتاب اظهارداشت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب که در جوار حرم مطهر قرار گرفته، مجموعه بسیار خوبی است و از این رو شهردار تهران اقدامات بسیار ارزنده ای در این مجموعه انجام داده است.

وی افزود: با توجه به اینکه نمایشگاه بین المللی تهران در مرکز شهر قرار دارد؛ بر این اساس شهروندان با مشکلات متعدد زیست محیطی و ترافیکی مواجه بودند؛ از این رو شهرداری تهران اقدام ارزنده ای انجام داده است .

مرتضوی عنوان کرد: نمایشگاه شهر آفتاب در یکی از محوری ترین و موثرترین ورودی های تهران قرار گرفته و انتخاب این محل و بهره برداری از آن کار مبارکی است که از آن استقبال می کنیم.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.36)
1246.8
4.50
مثقال طلا (%0.05)
493650
2,500
سکه امامی (%0.01)
1204600
1,000
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.