ت
کد خبر: 127436

یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر در نوروز با قطار جابجا شدند

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجایی یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر در ایام نوروز به وسیله قطار خبر داد و گفت: حجم جابجایی مسافران به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد. به گزارش صدا و سیما، سعید محمدزاده گفت: در طی سفرهای نوروزی، بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ قطار در حال

سرویس گزیده‌ها -

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از جابجایی یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر در ایام نوروز به وسیله قطار خبر داد و گفت: حجم جابجایی مسافران به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می‌رسد.
به گزارش صدا و سیما، سعید محمدزاده گفت: در طی سفرهای نوروزی، بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ قطار در حال سیر داشتیم و بیش از یک میلیون و ۵۵۰ هزار مسافر جابجا شده اند، بر این اساس پیش بینی می‌شود که در پایان سفرهای نوروزی، میزان جابجایی مسافر به بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن برسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: امسال تلاش بسیار زیادی برای ارتقاء کیفیت انجام شد و بسیاری از واگن هایی که در سیر هستند بازسازی شدند؛ بر این اساس، تا امروز وضع تأخیر در شبکه حمل و نقل ریلی بسیار کاهش پیدا کرده و تأخیر از مبداء در شهری مثل تهران به زیر۱۰ ثانیه رسیده است.

وی تصریح کرد: تأخیر کل به ۲۲ دقیقه رسیده است؛ در عین حال ستاد نوروزی راه آهن تا ۱۶ فروردین به صورت رسمی و تا ۲۰ فروردین پیگیری سفرهای نوروزی را خواهد داشت.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.8
2.80
مثقال طلا (%0.59)
500450
29,500
سکه امامی (%0.57)
1209450
69,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.