رئیس مجلس در حاشیه افتتاح خط ۸ مترو:

استانداردها در پروژه متروی شهر آفتاب رعایت شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی سرعت احداث خطوط قطار شهری (متروی تهران) را خوب دانست و از زحمات شهرداری تهران و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تشکر کرد.

استانداردها در پروژه متروی شهر آفتاب رعایت شده است

علی لاریجانی در حاشیه افتتاح ایستگاه شهر آفتاب خط هشت متروی تهران در جمع خبرنگاران با تشکر از دست‌اندرکاران و مجریان احداث این ایستگاه گفت: ایستگاه شهر آفتاب مرتب و منظم بود و استانداردها در احداث این پروژه رعایت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با تشکر از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء که مجری این پروژه است، گفت: یکی از دستاوردهای مهم تهران کامل شدن شبکه‌های متروی تهران است که با افتتاح ایستگاه شهر آفتاب بخش قابل توجهی از این هدف محقق شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهرداری تهران برای مترو زحمات زیادی کشید و سرعت کار خوب بود. علاوه بر آن سرمایه‌گذاری خوبی در این پروژه انجام گرفته است که باید به همین دلیل از مسئولان تشکر کنم.

وی افتتاح خط هشت متروی تهران را در مدت زمان و نحوه جابجایی مسافران موثر دانست و افزود:‌ تکمیل شبکه‌های مترو قطعا جابجایی مسافران را خیلی تسریع می‌کند.

لاریجانی در پاسخ به این پرسش که آیا برای احداث ایستگاه متروی شهر پرند بودجه مورد نیاز مترو تامین خواهد شد؟ پاسخ داد:‌ بله، مسئولان امر برآوردهای بودجه خود را برای رساندن مترو به شهر پرند به مجلس بیاورند، مجلس همکاری‌های لازم را خواهد داشت.

 

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید