کد خبر: 150371

رئیس مجلس در حاشیه افتتاح خط ۸ مترو:

استانداردها در پروژه متروی شهر آفتاب رعایت شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی سرعت احداث خطوط قطار شهری (متروی تهران) را خوب دانست و از زحمات شهرداری تهران و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تشکر کرد.

سرویس کسب‌وکار -

علی لاریجانی در حاشیه افتتاح ایستگاه شهر آفتاب خط هشت متروی تهران در جمع خبرنگاران با تشکر از دست‌اندرکاران و مجریان احداث این ایستگاه گفت: ایستگاه شهر آفتاب مرتب و منظم بود و استانداردها در احداث این پروژه رعایت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با تشکر از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء که مجری این پروژه است، گفت: یکی از دستاوردهای مهم تهران کامل شدن شبکه‌های متروی تهران است که با افتتاح ایستگاه شهر آفتاب بخش قابل توجهی از این هدف محقق شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهرداری تهران برای مترو زحمات زیادی کشید و سرعت کار خوب بود. علاوه بر آن سرمایه‌گذاری خوبی در این پروژه انجام گرفته است که باید به همین دلیل از مسئولان تشکر کنم.

وی افتتاح خط هشت متروی تهران را در مدت زمان و نحوه جابجایی مسافران موثر دانست و افزود:‌ تکمیل شبکه‌های مترو قطعا جابجایی مسافران را خیلی تسریع می‌کند.

لاریجانی در پاسخ به این پرسش که آیا برای احداث ایستگاه متروی شهر پرند بودجه مورد نیاز مترو تامین خواهد شد؟ پاسخ داد:‌ بله، مسئولان امر برآوردهای بودجه خود را برای رساندن مترو به شهر پرند به مجلس بیاورند، مجلس همکاری‌های لازم را خواهد داشت.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.12)
1332.1
1.5
مثقال طلا (%0)
623200
سکه امامی (%0)
1479900
دلار (%0)
4500
یورو (%0)
5523
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.