ت
کد خبر: 128320

لایروبی ۷۳۷۰ متر از کانال های منطقه ۶ تهران

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از پاکسازی و لایروبی ۳۷ حوضچه اصلی از معابر قلب پایتخت خبر داد و گفت: همچنین در راستای طرح استقبال از بهار و به منظور تسهیل هدایت آب های سطحی هفت هزار و سیصد و هفتاد متر از کانال های سطح منطقه لایروبی شد. به گزارش

سرویس وبگردی -

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از پاکسازی و لایروبی ۳۷ حوضچه اصلی از معابر قلب پایتخت خبر داد و گفت: همچنین در راستای طرح استقبال از بهار و به منظور تسهیل هدایت آب های سطحی هفت هزار و سیصد و هفتاد متر از کانال های سطح منطقه لایروبی شد.

به گزارش تجارت نیوز، افشین خدامی با اشاره به حفر ۳ چاه جذبی در سطح منطقه اضافه کرد: این سه چاه در خیابان فکوری، خیابان ۱۳ کارگر و خیابان چهارم احمد قصیر حفر شده است.

خدامی در ادامه از احداث کانال زهکش در خیابان هشتم گاندی به متراژ ۶۰ مترمکعب خبر داد و گفت: لایروبی کانال ترابنده از خیابان ولیعصر تا وزرا به مساحت پنجاه مترمکعب صورت گرفته است.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به ویژه برنامه های اداره مسیلها و قنوات درسال جدید افزود: بازسازی و لایروبی قنات های موجود در سطح منطقه از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده است.

خدامی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از بروز آبگرفتگی معابر و در راستای ضرورت تسهیل در رفت و آمد شهروندان، کلیه کانال ها، مسیل ها و انهار سطح منطقه لایروبی و پاکسازی می شود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.14)
1253.9
1.70
مثقال طلا (%0)
498450
0
سکه امامی (%0)
1199300
0
دلار (%0)
3772
0
یورو (%0)
4444
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.