برقراری پرواز همدان-تهران از هفته آینده

برقراری پرواز همدان-تهران از هفته آینده

مدیر فرودگاه همدان از برقراری پرواز همدان-تهران در فرودگاه این استان خبر داد.

سهراب کلوندی با اعلام این خبر اظهار کرد: پرواز همدان-تهران مجددا از روز شنبه هفته آینده برقرار خواهد شد اما هنوز روز دقیق آن مشخص نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی تصریح کرد: هنوز زمان و تعداد پروازهای همدان-تهران مشخص نشده اما در صورت تعیین روز و تعداد پروازها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است؛ شامگاه گذشته استاندار همدان و نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و مدیر فرودگاه همدان، طی جلسه‌ای با دکتر شرفبافی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره تعیین خطوط پرواز همدان-تهران و بالعکس مذاکره انجام دادند و مقرر شد روزانه یک پرواز و ۳ روز در هفته نیز دو پرواز انجام شود. ضمنا اعلام پرواز آغازین و جدول زمان‌بندی سایر پروازها به هفته آتی موکول شد.

لازم به ذکر است؛ معاون امور عمرانی استاندار همدان در فروردین ۹۴ در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه برخی به دنبال این بودند که پرواز همدان-تهران را از فرودگاه همدان برقرار کنند، تصریح کرد: با توجه به اتمام آزادراه همدان-ساوه فاصله زمانی و مکانی همدان با تهران کاهش یافته و توجیه اقتصادی برای برقراری پرواز تهران از فرودگاه همدان وجود ندارد.

محمودرضا عراقی با بیان اینکه سال گذشته شرکت‌های هواپیمایی گاهی اوقات مشکلاتی را در انجام پروازها داشتند، تاکید کرد: یکی از اولویت‌های استان همدان باید خرید هواپیما برای فرودگاه همدان باشد تا دیگر مشکلی از نظر نداشتن هواپیما در پروازها نداشته باشیم.

 

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند