اسکان 1800 مسافر در فرودگاه امام خمینی (ره)

اسکان 1800 مسافر در فرودگاه امام خمینی (ره)

پس از لغو پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) بر اثر بارش برف، بیش از 1800 مسافر در این فرودگاه اسکان داده شدند.

سرپرست روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در خصوص آخرین وضعیت فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) پس از لغو پروازهای این فرودگاه توضیح داد: در ابتدای بارش برف که از شب گذشته آغاز شد حدود 30 پرواز به دلیل وضعیت جوی آب‌وهوا ابطال شد در همین راستا ما مسافران این پروازها را در هتل‌ها و مکان‌های اقامتی خود مانند نمازخانه‌ها اسکان دادیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی کاشانی حیدری ادامه داد: پس از لغو پروازها حدود هزار و 800 مسافر را اسکان و در بین مسافران بیش از 700 تخته پتو توزیع کردیم.

کاشانی با بیان اینکه کترینگ‌های پروازی، آب‌معدنی و غذا بین مسافران توزیع کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سطوح پروازی و سطوح دسترسی جاده‌های مواصلاتی فرودگاه امام خمینی (ره) باز است اما سایر خطوط جاده‌های دسترسی مانند اتوبان قم و ساوه فعلا امکان بازگشایی ندارد.

او با ابراز به اینکه در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی در حال پاسخگویی به مردم هستند، گفت: با توجه به اینکه تعداد مسافران، مستقبلین و مراجعین بیش از 3 هزار نفر در فرودگاه امام (ره) هستند و بعضا هم دچار استرس‌اند و می‌خواهند جلوی کانترهای پرواز خود بایستند تا در خصوص آخرین وضعیت پروازی خود آگاه باشند به همین جهت ما در کنار کانترها، سالن‌ها و هرجایی که امکان پذیرایی وجود دارد برای مردم موکت به جهت استراحت انداخته‌ایم.

کاشانی از نظارت جدی بر غرفه‌های فرودگاه امام (ره) خبر داد و گفت: خوشبختانه ما تا به این لحظه گزارشی از گران‌فروشی در غرفه‌ها نداشته‌ایم.

 

منبع: پایگاه خبری اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند