نحوه انجام معاملات سهام عدالت در فرابورس اعلام شد

نحوه انجام معاملات سهام عدالت در فرابورس اعلام شد

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی فرابورس، زمان معامله نماد شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه تا ۱۴ و در قیمت پایانی امروز خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، سازمان فرابورس طی اطلاعیه‌ای مهم در خصوص انجام معاملات در شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت اعلام کرد، این شرکت معاملات شرکت‎های حاضر در سهام عدالت را از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه تا ۱۴ در قیمت پایانی همان روز معاملاتی به عنوان کف دامنه نوسان و بدون اعمال محدودیت در سقف دامنه نوسان قیمتی انجام می‌دهد. این معاملات در بازار ۴ فرابورس و با اعمال یک مرحله پیش‌گشایش ۱۵ دقیقه‌ای و با محدودیت حجمی برای هر نماد انجام خواهد شد.

همچنین قیمت پایانی مبنای تعیین دامنه نوسان قیمتی نماد عادی در شرکت های سرمایه پذیر موضوع سبد سهام عدالت برای جلسه معاملاتی بعدی، همان قیمت پایانی نماد عادی در پایان جلسه معاملاتی هر روز (۱۲ و ۳۰ دقیقه) بوده و قیمت‌های معامله شده در بازار ۴، تاثیری بر قیمت پایانی نماد عادی نخواهد داشت.


این در حالی است که بر اساس اعلام رئیس سازمان بورس، در دو هفته گذشته ۱٫۵ درصد از مشمولان سهام عدالت توانستند سهام خود را در بورس معامله کنند.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند