اینستاگرام؛ شبکه اجتماعی شماره یک جهان!

اینستاگرام؛ شبکه اجتماعی شماره یک جهان!

اینستاگرام پرمخاطب‌ترین شبکه ‌اجتماعی بین ایرانیان است و این حجم گسترده از حضور جامعه در اینستاگرام، برای کسب و کارها فرصت ویژه‌ای فراهم کرده تا بتوانند به راحتی با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده و به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنند.

امروزه اینستاگرام به محبوب‌ترین شبکه‌ اجتماعی در جهان تبدیل شده است. کشور ما نیز از این قائده مستثنی نبوده و اینستاگرام پرمخاطب‌ترین شبکه ‌اجتماعی بین ایرانیان است و تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام تا پایان سال 2019 حدود 35 میلیون نفر محسابه شده است.

این حجم گسترده از حضور جامعه در اینستاگرام، برای کسب و کارها فرصت ویژه‌ای فراهم کرده تا بتوانند به راحتی با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده و به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنند.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام، به قسمتی جدانشدنی از حضور کسب و کارها در این شبکه اجتماعی تبدیل شده است. به صورتی که این سازمان‌ها انتظار دارند از طریق تبلیغات، خود را در معرض دید مخاطبین هدفشان قرار داده و اهدافی چون: معرفی به بازار، تثبیت در بازار، برندینگ، جذب مخاطب جدید و… را دنبال کنند.

اما مهم‌ترین دغدغه کسب و کارها چگونگی برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغاتشان می‌باشد! آنها می‌خواهند این فرآیند به بهترین نحو ممکن برنامه‌ریزی و اجرا شده و همچنین بیشترین میزان اثرگذاری را رقم بزند.

کار را به کاردانش بسپارید!

امروزه اکثر سازمان‌ها برای برنامه ریزی های تبلیغاتی خود و به خصوص برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتیشان، از آژانس‌های تبلیغاتی کمک می‌گیرند. برون‌سپاری این موضوع می‌تواند از همه جهات برای سازمان مفید بوده و علاوه بر صرفه اقتصادی که دارد، خیالشان را راحت می‌کند که این مجموعه‌های تبلیغاتی به عنوان نماینده و عضوی از سازمان خودشان بوده و تمام فرآیندها تبلیغاتی به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن صورت میپذیرد.

البته این اتفاق مسرت بخش، تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما کارتان را دست کاردان بسپارید! اگر به اشخاص و یا مجموعه‌های ناشناخته و غیرمعتبر «که اغلبا شعارشان ارائه خدمات بیشتر در ازای مبالغ مشابه کمتر است» اطمینان کنید، این موضوع می‌تواند به از بین رفتن زمان و هزینه‌ای که صرف کردید منجر شود و حتی کمترین بازدهی و اثربخشی ممکن را نداشته باشد.

آژانس تبلیغاتی رسا، یکی از مجموعه‌های تبلیغاتی موفق است که تخصص اصلی‌اش، برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا برای اینستاگرام و… می‌باشد. تبلیغات در اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توییتر، اینفلوئنسر مارکتینگ و همچنین تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بومی، از بسترهای تبلیغاتی این مجموعه به شمار می‌آید و میتوانید فراخور به نیازتان، از خدمات آنها استفاده کنید. در ادامه قصد داریم به معرفی بیشتر این آژانس تبلیغاتی بپردازیم.

آژانس تبلیغاتی رسا

شروع فعالیت آژانس تبلیغاتی رسا به اردیبهشت ماه سال 1395 برمی‌گردد. درست زمانی که نمودار ثبت نام و حضور کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، به سرعت در حال افزایش بود و همچنین تبلیغات و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی، به موضوع داغ و مهمی برای کسب و کارها تبدیل شده بود.

آژانس تبلیغاتی رسا با استفاده از تیمی جوان، خلاق و خستگی‌ناپذیر توانست در زمان کوتاهی بسترهای گوناگون تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی را فراهم کرده تا بتواند نیاز تبلیغاتی کسب و کارها را در این حوزه، پوشش دهد.

حضور پر قدرت در همان ابتدای شروع فعالیت، سبب شد تا بتواند بیش از 150 میلیون بازدید از تبلیغات در فضای دیجیتال را رقم بزند. این مجموعه توانسته اطمینان بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرده و تبدیل به مجری انحصاری تبلیغات آن‌ها شود. آژانس تبلیغاتی رسا تا کنون بیش از 8,000 کمپین تبلیغاتی دیجیتال را طراحی و اجرا نموده و کمک به دیده شدن برندهایی چون فلایتیو، بانک تجارت، بانک ملی، اُکالا، بیمیتو، شیپور، ابزارمالت و… نموده است.

مزیت‌های همکاری با آژانس تبلیغاتی رسا:

تبلیغات هدفمند

مهم‌ترین موضوعی که رسا در شروع همکاری به شما متعهد می‌شود، این است که برنامه ریزی و اجرای تبلیغات شما به صورت کاملا هدفمند باشد.

به بیان ساده‌تر، تبلیغات شما را درست اشخاصی خواهند دید که مخاطبین هدف شما باشند. برنامه ریزی و اجرای هدفمند تبلیغات، نیازمند ارائه رسانه و ناشرین مطابق با مخاطبین هدف کسب و کارها می‌باشد. به عنوان مثال وقتی مخاطبین هدف کسب و کار و کار ما قشر هنرمند جامعه می‌باشد، تبلیغات ما باید تنها توسط رسانه‌های هنری انتشار یابد!

موضوعی که رسا به خوبی از پس آن برآمده و توانسته با توسعه پیوسته رسانه و ناشرینش، 30 دسته‌بندی متفاوت برای مخاطبین هدف کسب و کارها فراهم کند.

پوشش 85 درصدی از رسانه های تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی

محال است در تمامی شبکه‌های اجتماعی پتانسیل تبلیغاتی وجود داشته باشد و رسا سراغ آن نرفته باشد. همچنین غیر ممکن است شما رسانه یا اینفلوئنسر خاصی در نظر داشته باشید و آژانس تبلیغاتی رسا با آن همکاری نداشته باشد!

همکاری با برترین و پر بازدیدترین کانال‌های تلگرامی، صفحات و اینفلوئنسر های اینستاگرامی جهت انتشار تبلیغات هدفمند، جزو مزیت‌های همیشگی و جدانشدنی آژانس تبلیغاتی رسا از همان ابتدا، تا به همین امروز می‌باشد.

به صورتی که در حال حاضر تعداد ناشرینی که آژانس تبلیغاتی رسا برای انتشار کمپین‌هایش با آن‌ها همکاری می‌کند، بالغ بر 1,200 کانال تلگرام، صفحه و اینفلوئنسر اینستاگرامی می‌باشد.

ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان

از دیگر مزیت‌های فوق‌العاده آژانس تبلیغاتی رسا، ارائه خدمات مشاوره‌ای آن هم به صورت رایگان، جهت برنامه‌ریزی و اجرای کمیپن تبلیغاتی شماست.

فرقی نمی‌کند در کدام مرحله از فرآیند بازاریابی خود هستید، در هر لحظه می‌توانید روی کمک آژانس تبلیغات رسا برای برندینگ و تدوین استراتژی برند خود، تولید محتوا، طراحی پوستر تبلیغاتی، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین تلگرام، اینستاگرام، توییتر و همچنین اینفلوئنسر مارکتینگ حساب ویژه‌ای باز کنید.

از دیگر مزیت‌های همکاری با آژانس تبلیغاتی رسا، که البته جزو فرهنگ سازمانی این شرکت می‌باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استقرار یک نماینده برای هر مشتری، کمال‌گرایی در سرویس ارائه شده به مشتری، به کارگیری نیروهای کارآزموده، یادگیرنده و خلاق، راز داری اطلاعات و اسرار مالی و شخصی مشتریان، ایجاد ارتباط صمیمی و نزدیک با مشتریان در هر شرایط و همچنین رسیدگی به مشکلات مشتریان در سریع‌ترین زمان و ارائه گزارش.

برای ارتباط با آژانس تبلیغاتی رسا کافی‌ست به وب‌سایت آن‌ها به آدرس www.rasaads.com رجوع کرده، به اینستاگرام یا تلگرام آن‌ها پیام دهید و یا با شماره 91070019 – 021 تماس حاصل نمایید.

 

منبع: آژانس تبلیغاتی رسا

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند