بانک گردشگری؛ حامی نمایشگاه صنایع دستی کشور

بانک گردشگری؛ حامی نمایشگاه صنایع دستی کشور

بانک گردشگری حمایت رسمی از سی‌امین نمایشگاه صنایع دستی کشور را در سال حمایت از کالای ایرانی بر عهده دارد.

بنابر اعلام بانک گردشگری، این حمایت همسو با منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به کالای ایرانی و ایجاد اشتغال با هدف همراهی با هنر و فرهنگ ایرانی و ایجاد فرصت‌های جدید در حوزه تجاری‌سازی و اشتغال آفرینی در حوزه صنایع بومی ایرانی صورت گرفته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، با توجه به نامگذاری سال ۹۷ به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی توسط رهبر معظم انقلاب، بانک گردشگری با هدف حمایت از فعالان و هنرمندان صنایع‌دستی و تولید محصولات و ایجاد اشتغال در این صنعت بومی، مشارکت جدی در برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی را در دستور کار قرار داده است.

ضمنا مقرر است علاوه بر معرفی آثار و توانمندی‌های هنرمندان صنایع دستی سراسر کشور، عرضه و فروش آثار نیز با ملاحظات اقتصادی و حمایت از تولید این آثار مورد توجه قرار گیرد.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، تفاهم‌نامه‌ای نیز میان این بانک و معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با محوریت حمایت از هنرمندان این عرصه در محل غرفه بانک گردشگری به امضا رسید.

سی‌امین دوره نمایشگاه صنایع‌دستی از سوم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران آغاز شده و تا ۹ شهریور ادامه دارد. غرفه بانک گردشگری در سالن ۸ و ۹ پذیرای علاقه‌مندان فرهنگ و هنر ایرانی است.

 

منبع:‌ روابط عمومی بانک گردشگری

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند