خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۶۱۲۷۹

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خبر جدید برای خریداران اتریوم/ نسخه دوم در راه است؟

خبر جدید برای خریداران اتریوم/ نسخه دوم در راه است؟

به گفته ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، به روزرسانی شبکه اتریوم به احتمال خیلی زیاد تا تابستان امسال محقق می‌شود.

ارشان پاخیریان/ به گزارش تجارت‌نیوز ، یکی از اتفاق‌هایی که سرمایه‌گذاران اتریوم همواره قبل از خرید این رمزارز به آن توجه داشتند، ظهور اتریوم ۲ بوده است. آیا واقعا این رویداد سبب رشد اتریوم می‌شود؟

رشد اتریوم نزدیک است؟

اتریوم ۲ با هدف ارتقا شبکه این رمزارز، افزایش مقیاس‌پذیری و کاهش کارمزدها شکل می‌گیرد. سال‌هاست که بنیان‌گذاران این شبکه، به دنبال تحقق چنین هدفی هستند. به نوعی بدقولی آنها در این زمینه سبب دلسرد شدن دارندگان آن نیز شده است. اما اخیرا و پس از ریزش حدود ۶۰ درصدی این رمزارز، خالق این پروژه عظیم اعلام کرده است که تا حدودا سه ماه دیگر، خبری در راه است!

در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، علی‌رغم جو ریزشی بازار رمزارزها می‌توانیم انتظار رشد این رمزارز تا سقف قیمتی یعنی محدوده ۴۸۰۰ دلار را داشته باشیم.

امکان تعویق این اتفاق وجود دارد؟

جواب بله است. چرا که به عقیده بسیاری از کارشناسان، انتقال کاربران به شبکه جدید امری بسیار زمان‌بر و پر هزینه خواهد بود. پس اگر تا سه ماه دیگر و به هر دلیلی این آپگرید میسر نشود، مجددا ناامیدی دامن سرمایه‌گذاران این حوزه را می‌گیرد. در نتیجه احتمال افت قیمت به محدوده‌های زیر دو هزار دلار را مجددا تجربه می‌کند.

آیا نماد اتریوم تغییر می‌کند؟

یکی از دغدغه‌های خریداران قدیمی اتریوم این است که آیا نماد آن تغییر می‌کند؟

پاسخ بوترین، خالق اتریوم به این پرسش منفی بوده. او در ادامه اضافه کرده است که خریداران هیچ کاری لازم نیست انجام دهند و تیم توسعه دهنده فکر همه جا را کرده است.

آیا هم اکنون زمان خرید است؟

به احتمال بسیار زیاد، امکان افزایش تقاضا و رشد اتریوم تا تابستان وجود دارد اما این به منزله قطعیت این اتفاق نیست.

به طور کلی، با توجه به متغیرهای کلان نمی‌توان اظهار نظر قطعی انجام داد اما به نظر می‌رسد محدوده ۱۸۰۰ دلار برای خرید میان‌مدتی این رمزارز، محدوده کم‌ریسکی باشد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.