کد مطلب: ۶۷۸۸۱۸

«کیوان امام‌وردی» به اعدام محکوم شد

«کیوان امام‌وردی» به اعدام محکوم شد

وکیل مدافع پنچ نفر از شاکیان خصوصی پرونده کیوان امام‌وردی، خبر داد که این متهم با حکم بدوی دادگاه به «اعدام» محکوم شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، شیما قوشه در گفت‌وگو با ایسنا ، به بیان این که این حکم به وی به عنوان وکیل پنج نفر از شاکیان خصوصی پرونده کیوان امام‌ وردی ابلاغ شده است، افزود: کیوان امام به اتهام فساد فی الارض به اعدام محکوم شده است.

قوشه همچنین در مورد این حکم و آنچه که پرونده شاکیان این پرونده پیگیری می‌کردند، گفت: عنوان دقیق شکایت موکلین من زنای به عنف بوده که دادگاه در حکم صادره به مواد مربوط به آن استناد کرده که در بحث جبران خسارت آن را مسکوت گذاشته که حتما به آن اعتراض خواهیم کرد.

تابستان ۱۳۹۹ موجی از افشاگری‌ها در توییتر علیه «کیوان امام‌‌وردی» شروع شد که او را به تعرض و تجاوز متهم کرد.

پیش از این شماری از کاربران توییتر با انتشار تصاویری از مکالمات خود با امام وردی، در رسانه‌های اجتماعی، گفته بودند که او آن‌ها را به منزلش دعوت و پس از مست یا بیهوش کردن آنها، اقدام به آزار و تعرض جنسی می‌کرده است.

سرانجام اوایل شهریورماه ۱۳۹۹، حسین رحیمی رییس پلیس تهران، اعلام کرد فردی که به تازگی در توییتر روایت و گزارش‌هایی مبنی بر آزار و تعرض جنسی او به دختران دانشجو منتشر شده بود، بازداشت شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین از شاکیان درخواست کرد با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان نزد پلیس برای شکایت از این مرد به پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه کنند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  همه بازیگرها اینطوری اند وضعیت فساد در بین کارگردان ها و بازیگران برای نقش و ‌.. خیلی اسف بار است

 • محمدرضا کیانفر

  .
  شیما قوشه وکیل شاکیان متجاوز سریالی گفت: مجازات اعدام نمی‌خواستیم بلکه هدفمان تبدیل این گفتمان به یک مطالبه‌ی جمعی بود که قانون تغییر کند.خانم قوشه،
  تغییر قانون هیچ دردی را دوا نمی‌کند زیرا جامعه خودسانسور است یکی از شاکیان این پرونده 14سال پس از وقوع جرم توانسته خودش را قانع به دادخواهی و مراجعه به قانون نماید.
  همی پرورد عشق ویس در جان، ز مردم کرد حال خویش پنهان.
  همیشه باشی از کرده پشیمان، نیابی درد خود را هیچ درمان.سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی.
  2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی.
  با تشکر از توجه شما.