کد مطلب: ۶۸۸۰۰۵

آغاز محدودیت‌ ترافیکی در جاده‌های مازندران

آغاز محدودیت‌ ترافیکی در جاده‌های مازندران

محدودیت‌های ترافیکی شش روزه از ظهر امروز پنحشنبه در جاده‌های مازندران آغاز می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، جزئیات محدودیت‌ ترافیکی در جاده‌های مازندران چیست؟

به نقل از صدا و سیما ، رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ در جاده‌های مازندران آغاز می شود و تا روز سه شنبه ۱۸ مرداد ادامه خواهد داشت.

سرهنگ جهان تاب افزود: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

همچنین مدیرکل بهره‌برداری از آزادراه‌ها گفت: نرخ جدید عوارض آزادراهی با میانگین افزایش ۲۵ درصدی از امروز(پنجشنبه) در سراسر آزادراه‌های کشور اجرایی می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران:

۱. موتورسیکلت:
تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ الی ساعت ۰۶:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ از محور‌های کرج - چالوس، هراز، سوادکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. سواری:
۲.۱- محور کندوان:
الف) تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

ب) تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

۲.۲- محور هراز:
تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

۳. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی)

۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

۲- محور هراز:
الف) تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است.
ب) تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از محور هراز ممنوع است.

۳- محور تهران - سوادکوه - قائم شهر:
تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از مسیر جنوب به شمال محور تهران - سوادکوه - قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

ب) تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های جمعه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از محور فوق ممنوع است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.