کد مطلب: ۷۳۴۳۸۴

محدودیت ترافیکی پایان هفته اعلام شد

محدودیت ترافیکی پایان هفته اعلام شد

محدودیت ترافیکی در جاده تهران – شمال از فردا چهارشنبه 16 آذر 1401 به‌مدت 4 روز اعمال می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، محدودیت ترافیکی برای جاده تهران - شمال و دیگر محورها اعلام شد.

مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد محدودیت‌های ترافیکی در دو محور ارتباطی شمال با پایتخت و استان البرز از ظهر فردا چهارشنبه 16 آذرماه آغاز می‌شود و تا شنبه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش تردد موتورسیکلت‌ها به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت 12 فردا چهارشنبه تا ساعت 6 صبح شنبه 19 آذرماه از محور‌های چالوس، هراز و سوادکوه و ممنوع می‌باشد.

محدودیت‌های تردد در محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 13 تا 24 چهارشنبه و پنج‌شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع و از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 18 آذرماه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

محدودیت‌های تردد در محور هراز

مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 14 تا 22 جمعه 18 آذرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن یک‌طرفه می‌شود.

محدودیت‌های تردد خودرو‌های سنگین

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌ها تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد کلیه تریلر‌ها در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی نیز از ساعت 12 تا 24 فردا چهارشنبه و از ساعت 6 تا 24 روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد اجرای این محدودیت به افزایش حجم تردد در محور‌ها بستگی دارد و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.