خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۳۳۳

تشریح تمهیدات ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)

تشریح تمهیدات ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)

رییس پلیس راهور تهران بزرگ، تمهیدات ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) را تشریح کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور، در نشست خبری گفت: از ساعت ۲۲ یکشنبه ۱۳ خرداد تا خاتمه مراسم تردد تمامی وسایل باربری سنگین در جنوب به شمال جاده قدیم قم از پلیس راه حسن آباد به سمت شمال ممنوع است و خودروها جهت ورود به تهران به سمت جاده چرمشهر هدایت خواهند شد.

وی افزود: همچنین تردد در مسیر شمال به جنوب محور شهید رجایی از پل آزادگان به سمت جنوب ممنوع و خودروها به سمت غرب و شرق آزادگان هدایت و از طریق جاده ساوه ادامه مسیر خواهند داد. در مسیر میدان نماز اسلامشهر تردد به سمت شرق (کمربندی دوم) ممنوع است و تردد تمامی اتوبوس‌های کاروان‌ها نیز از این مسیر ممنوع و از طریق جاده وهن آباد به سمت فرودگاه امام (ره) هدایت می‌گردند.

به گفته موسوی پور، همچنین تردد در محدوده پل فیروز آباد به سمت غرب ممنوع است.

وی به سایر محدودیت‌های تردد اشاره کرد و ادامه داد: از ساعت ۶ صبح دوشنبه ۱۴ خرداد تا خاتمه مراسم تردد تمامی وسیله نقلیه از شمال به جنوب محور شهید هاشمی از پل آزادگان به سمت جنوب و مسیر غرب به جنوب و شرق به جنوب آزادگان به بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) جنوب ممنوع و خودروها به سمت آزادگان غرب و شرق و جاده قدیم قم هدایت خواهند شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص ممنوعیت‌های توقف افزود: از ساعت ۲۴ یکشنبه تا پایان مراسم و تخلیه کامل محدوده اطراف حرم مطهر، در بزرگراه خلیج فارس از بزرگراه آزادگان تا عوارضی تهران قم، بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) از بزرگراه آزادگان تا بلوار علامه عسگری و بلوار علامه عسگری از پل آزادراه خلیج فارس تا سه راه باقرشهر در هر دو مسیر اعمال ممنوعیت‌های توقف خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین توقف تمامی وسایل نقلیه در حریم تقاطع‌ها و ورودی و خروجی معابر بزرگراهی ممنوع است.

سرهنگ موسی‌پور گفت: تردد سواری‌های شخصی جهت شرکت در سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) صرفاً از جاده قدیم یا (شهید رجایی) به سمت پارکینگ شماره ۴ که در خیابان شهید فیروزی و همچنین قطعات قدیم و جدید بهشت زهرا (س) از درب باب الحوائج و همچنین درب گلدسته خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد موتور سیکلت نیز از همین مسیر جاده قدیم درب گلدسته، بلوار شهدا و بلوار حضرت زهرا (س) به سمت پارکینگ در میدان آبنما در ضلع شمال غربی متروی حرم مطهر خواهد بود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: تردد اتوبوس‌های کاروان‌های مربوط به شرکت کنندگان در مراسم که از استان‌ها و شهرهای سراسر کشور مراجعه می‌کنند در مسیر شمال به جنوب خلیج فارس ممنوع است. چرا که در مسیر شمال به جنوب خلیج فارس هیچ گونه ورودی به پارکینگ نخواهیم داشت.

منبع : مهر

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.