کد مطلب: ۶۰۳۴۷۵

بازدید جمعی از نمایندگان مجلس از پروژه‌های تحول دیجیتال ایرانسل

بازدید جمعی از نمایندگان مجلس از پروژه‌های تحول دیجیتال ایرانسل

عضو کمیسیون صنایع و معادن و عضو کمیسیون برنامه و بودجه، صبح شنبه ۱۳ آذر، از پروژه‌ها و برنامه‌های تحول دیجیتال ایرانسل بازدید کردند.

دکتر رضا تقی‌پور انوری عضو کمیسیون صنایع و معادن و دکتر مجتبی رضاخواه عضو کمیسیون برنامه و بودجه، صبح شنبه ۱۳ آذر، از پروژه‌ها و برنامه‌های تحول دیجیتال ایرانسل بازدید کردند.

مدیرعامل ایرانسل در این دیدار با ارائه گزارشی از عرضۀ تجاری نسل پنجم تلفن‌همراه توسط ایرانسل در ایران و برنامه‌های توسعۀ آن، چشم‌انداز ایرانسل در تحول دیجیتال و شکوفایی زیست‌بوم دیجیتال، پیشرو بودن در فناوری و … را تشریح کرد.

دکتر رضا تقی‌پور در این دیدار، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد ایرانسل در دیجیتالی کردن فرایندها و راه‌اندازی سامانۀ بومی نگهداری دیجیتال شبکه، بر انتقال تجربۀ تحول دیجیتال ایرانسل و ایجاد فرآیندهای مشابه در تمام وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی تأکید کرد.

دکتر مجتبی رضاخواه نیز با تقدیر از تلاش‌های انجام شده توسط ایرانسل در راستای رویکرد تحول دیجیتال، خواستار توسعۀ طرح‌های ایرانسل در زمینۀ کلان‌داده و هوشمندسازی و نیز استفاده گسترده‌تر مراکز آموزشی از پلتفرم آموزش آنلاین داناپلاس ایرانسل شد.

https://irancell.ir/b/288777/b

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر