کد مطلب: ۶۴۷۸۷۷

آژانس‌های مسافرتی مجوز فروش تور جام جهانی ندارند

آژانس‌های مسافرتی مجوز فروش تور جام جهانی ندارند

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی گفت: هیچ یک از آژانس های مسافرتی فعلا مجوزی برای فروش تورهای جام جهانی ندارند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، حرمت الله رفیعی گفت: بلیت مسابقات جام جهانی هنوز به کسی فروخته نشده، اما در بازار شاهد آن هستیم که برخی از سودجویان اقدام به فروش بلیت‌های تور جام جهانی می‌کنند، بنابراین باید در این زمینه مردم هوشیار باشند، چراکه هنوز نرخ پرواز و یا هتل و بلیت مسابقات مشخص نشده است.

به گفته رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی بسته‌های جام جهانی در بازار ۷۰، ۸۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند، اما مردم باید در این زمینه هوشیار باشند و فریب خرید این بلیت‌ها را نخورند از سوی دیگر باید نظارت‌ها در این زمینه توسط دستگاه‌ها تقویت شود تا کلاه برداری در این خصوص صورت نگیرد.

در فضای مجازی شاهد آن هستیم که آگهی‌هایی در خصوص فروش تور‌های جام جهانی منتشر شده که برخی از افراد هم فریب خورده و اقدام به خریداری آن‌ها کرده‌اند.

هم اکنون قیمت بلیت هواپیمای قطر حدود ۷ میلیون تومان است که پیش بینی می‌شود، قیمت بلیت هواپیما در زمان برگزاری جام جهانی متناسب با نرخ ارز افزایش یابد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.