بیانیه جدید موسسه اعتباری کاسپین

بیانیه جدید موسسه اعتباری کاسپین

هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین در زمینه تقدیر از دست اندرکاران حل مشکلات سپرده گذاران تعاونی‌های تحت پوشش بیانیه‌ای صادر کرد.

مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین با آغاز فصل جدیدی از فعالیت‌ها و تجدید حیات موسسه که پس از صدور فرمان رهبر معظم انقلاب و پیگیری شایسته سران محترم قوا و همچنین تدابیر ویژه رئیس کل محترم بانک مرکزی جریان یافت، در اقدامی شایسته تقدیرنامه صادر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نعیمی در این بیانیه که مزین به عنوان «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» شده است، با نام بردن از همه عوامل و دست‌اندرکاران به خصوص سپرده‌گذاران عزیز که با خویشتنداری زمینه ساماندهی امور تعاونی‌های منحله هشت‌گانه را فراهم کردند، مراتب قدرشناسی مدیران موسسه را اعلام کرد.

متن کامل تقدیر مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق

اکنون که به حول و قوه الهی و حمایت‌های همه‌جانبه از موسسه اعتباری کاسپین، ساماندهی تعاونی‌های اعتبار منحله به مراحل پایانی رسیده است، جا دارد به نمایندگی از خود و کلیه اعضای محترم هیات‌مدیره و همچنین یکایک کارکنان این موسسه از جمیع مدیران و دست‌اندرکاران این حرکت بزرگ که منجر به برقراری آرامش و احقاق حقوق جمع کثیری از سپرده‌گذاران گردید، به شرح زیر قدردانی نمایم:

در مرحله نخست از مقام معظم رهبری به لحاظ عنایت ویژه و صدور فرمان پیگیری و حل مشکل سپرده‌گذاران خطاب به سران محترم قوا قدردانی نموده، مراتب سپاس خود را تقدیم می‌داریم.

از سران محترم قوا: ریاست محترم جمهوری، ریاست محترم قوه قضاییه و ریاست محترم مجلس شورای اسلامی که با بذل توجه ویژه و پیگیری‌های شایسته زمینه‌ساز رفع مشکلات موجود گردیدند و همچنین نمایندگان محترم سران قوا که کماکان این موضوع را مورد رسیدگی و پیگیری قرار می‌دهند، خالصانه سپاس‌گزاری می‌نمایند.

از ریاست کل محترم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مدیران ذی‌ربط به ویژه معاونت محترم نظارتی که از روزهای نخست به ویژه در ماه‌های اخیر، موضوعات مربوط به موسسه اعتباری کاسپین را با جدیت تمام و تدابیر تحسین‌برانگیز مورد توجه قرار داده و با ارائه خطوط اعتباری لازم، زمینه جلب رضایت ۹۸% از سپرده‌گذاران تعاونی‌های تحت پوشش را فراهم کردند، قدردانی می‌نماییم.

همچنین، جا دارد تشکر و سپاس خاص خود را تقدیم مشتریان و سپرده‌گذاران عزیز کنیم که با صبوری و خویشتنداری خود زمینه ساماندهی امور را فراهم ساخته، امکان ایفای تعهدات موسسه را برای خادمان خویش ایجاد نمودند. بدان امید که بتوانیم با جبران رویدادهای ناخوشایند گذشته، که از سوی برخی تعاونی‌های منحله رقم خورده بود، با سرویس‌دهی مناسب همچنان مفتخر به ارائه خدمات بانکی به آنان باشیم.

نهایتا اذعان می‌دارد آرامش فعلی که حاصل تدابیر مدیران ذی‌ربط در نظام جمهوری اسلامی ایران است، در سایه تلاش‌های بسیاری دیگر از سازمان‌ها و نهادها، به ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و همچنین همکاران محترم موسسه، مخصوصا کارکنان شعب که در شرایط دشوار از هیچ تلاشی فروگذار نکردند، به دست آمده است.

بنابراین، ضمن تقدیر مجدد از تلاش‌های این عزیزان، امید است با اتکال به درگاه لایزال احدیت و بهره‌مندی از حمایت و پشتیبانی مضاعف سازمان‌های ذی‌ربط، به ویژه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، موسسه اعتباری کاسپین بتواند با ارائه خدمات روز بانکداری و خدمت‌رسانی به جامعه، دین خود را به آحاد ملت شریف ایران، بالاخص مشتریان فعلی خویش ادا نماید.

علی نعیمی

مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین

 

منبع: بنکر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند