پیام‌تان را به گزیده‌ترین مخاطبان می‌رسانیم!

بازاریابی و تبلیغات در تجارت‌نیوز

مهمترین سرمایه یک رسانه «مخاطب» است. رسانه تجارت‌نیوز، بنا به ذات فعالیت خود (پوشش حوزه‌های اقتصادی) و نیز خلق محتوای جذاب و کاربرپسند، مورد اعتماد و اقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

تجارت‌نیوز را دو گروه از مخاطبان رصد می کنند: اول، نخبگان اقتصادی و دوم، عموم مردم و علاقمندان اقتصاد و تجارت.

دموگرافی و ویژگی مخاطبان رسانه تجارت‌نیوز،بسترایده آلی را برای معرفی محصولات شما ایجاد کرده است.

چرا در تجارت‌نیوز تبلیغ کنیم؟

+50,000 بازدید در روز

رسانه تجارت‌نیوز جای خود را در میان مخاطبان علاقمند به اخبار و محتوای اقتصادی باز کرده است و هر روز بر میزان مخاطبان این رسانه افزوده می‌شود.

مخاطبان برگزیده

مهم‌ترین عامل موفقیت در کمپین‌های تبلیغاتی، انتخاب صحیح مخاطب هدف است. تجارت‌نیوز را مدیران، سرمایه گذاران، فعالان اقتصادی و عموم جامعه و علاقمندان مطالب اقتصادی پیگیری می‌کنند.

اثربخشی بالا

بازدیدکنندگان تجارت‌نیوز پیام شما در جایگاه‌های پُرتوجه می‌بینند. اکران تبلیغات شما در این جایگاه‌ها تضمین می‌کند که پیام شما به درصد بالایی از مخاطبان ما رسیده است.

روش‌های متنوع تبلیغات

با هر هدف و بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته‌اید، راهکاری برای تبلیغ کردن در تجارت‌نیوز برای شما وجود دارد. با سبد متنوعی ابزارهای قدرتمند و موثر تبلیغاتی، بهینه‌ترین راهکارها را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

راهکارهای تبلیغات در تجارت‌نیوز

رپورتاژ آگهی
رویدادهای کسب و کارتان را در قالب خبر و در یک رسانه معتبر منعکس کنید، و محصولتان را به طیف وسیعی از مخاطبان و مشتریان بالقوه معرفی کنید.
جایگاه‌های بنری
تبلیغات بنری آشناترین روش تبلیغاتی در دنیای آنلاین است. با آنالیز مداوم وب‌سایت، موثرترین جایگاه‌ها را برای بنر محصولتان به شما ارائه می کنیم.
اسپانسرشیپ محتوا
شما می‌توانید از محتوای تولید شده در تجارت‌نیوز اعم از خبر و مقاله حمایت کنید. به این ترتیب، لوگوی شما به همراه توضیح مختصری از فعایت شما در معرض دید خوانندگان مطلب قرار می‌گیرد.
تبلیغات ویدیویی
ویدیوها از پربازدیدترین محتواهای تجارت‌نیوز هستند. زمان پخش ویدیو تبلیغات شما در ابتدای ویدیوها قرار می‌گیرد.
تبلیغات ویژه فیدی
اطلاع‌رسانی‌های شما در پورتال سازمان‌تان به طور خودکار به عنوان خبر در بهترین جایگاه‌های تجارت‌نیوز قرار می‌گیرد. کاربران با کلیک روی آن‌ها به صفحه مطلب در سایت شما هدایت می‌شوند.
برای تبلیغات در تجارت‌نیوز

از اینجا شروع کنید

021 - 88224709
0912 - 2930978
marketing@tejaratnews.com
تهران، کارگر شمالی، نرسیده به بزرگراه جلال آل احمد، خیابان شکراله