پورموسوی:

ترس عامل شکست ما برابر پیکان بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امروز ترس و دلهره باعث شد برابر پیکان شکست بخوریم.
ترس عامل شکست ما برابر پیکان بود

سیداکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی با پیکان در دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: این دیدار دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول ترسو بودیم ولی در نیمه دوم آن چه دلمان می‌خواست را به نمایش گذاشتیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: تیم پیکان را آنالیز کرده بودیم. حریف در این دیدار چندان موقعیتی نداشت ولی از دو موقعیتی که به دست آورد بهره برد و به گل رسید.

پورموسوی با بیان این که قراردادش با باشگاه فولاد دو ساله است، عنوان کرد: باشگاه برای سال اول از من خواسته که تیم را سر و سامان دهم و نتایجی در شان این باشگاه به دست آوریم که تاکنون نیز خوب بوده‌ایم و نتایج نسبت به دو، سه سال گذشته بهتر شده است.

وی گفت: در ادامه نیز تلاش می‌کنیم برابر تیم‌های سایپا و استقلال تهران با کسب حداکثر امتیاز این نتیجه را جبران کنیم.

پورموسوی درباره حامد لک نیز خاطرنشان کرد: او دروازه‌بان اول تیم ما است و هر بازیکنی ممکن است در فوتبال یک روز خوب یا یک روز بد داشته باشد. او در حال حاضر دروازه‌بان تیم ملی است و باید از او حمایت کنیم.

وی بیان کرد: امروز ترس و دلهره باعث شکست فولاد برابر پیکان شد. طبیعت فوتبال این است که اگر از موقعیت‌ها استفاده کنید و کمتر اشتباه داشته باشید، می‌توانید نتیجه را به سود خود رقم بزنید.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: خواسته بسیاری از هواداران این است که فولاد نتایج خوبی کسب کند و ما نیز امروز خوب بازی کردیم.

وی افزود: همچنین ما نمی‌توانیم چهار نفری را که اعتراض دارند جزو هواداران اصلی فولاد بدانیم و آنها قابل مقایسه با هواداران اصلی نیستند و حسابشان جدا است. هدف ما کسب سهمیه آسیایی نیست ولی تلاش می‌کنیم نتایج خوبی به دست آوریم.

 

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز