کد خبر: 173203

تولید خودروی مشترک ایران و کره جنوبی

سفیر کره جنوبی در تهران گفت: ایران و کره خودرو مشترک تولید خواهند کرد.

تولید خودروی مشترک ایران و کره جنوبی
سرویس بازار -

کیم سئونگ هو در جمع فعالان اقتصادی مازندران در بابلسر با بیان اینکه تولید محصولات کشاورزی در مازندران توسعه خوبی داشته است، اظهار کرد: ارتباط‌هایی در حوزه سرمایه‌گذاری مشترک برقرار شده، به گونه‌ای که یک شرکت کره‌ای در ایران برای تولید صنعتی تراکتور سرمایه‌گذاری مشترک داشته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی توسعه تجارت خارجی را جزو مهم‌ترین سیاست دولت جمهوری کره جنوبی دانست و خاطرنشان کرد: در ایران چند مدل خودرو در حال مونتاژ است که در آینده به تولید مشترک خواهد رسید.

سفیر جمهوری کره جنوبی در تهران با بیان اینکه هم‌اکنون در کره نمایشگاه محصولات صنایع دستی ایران برپا شده است، تاکید کرد: یقینا این نمایشگاه در بازاریابی محصولات ایرانی در کره جنوبی بی‌تاثیر نیست.

وی خاطرنشان کرد: نمی‌توانیم شرکت‌های کره‌ای را وادار به سرمایه‌گذاری در ایران کنیم اما ایران جزو پیشنهادهای اصلی ما به شرکت‌های کره جنوبی است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.07)
1312.9
0.9
مثقال طلا (%0)
659500
سکه امامی (%0)
1606000
دلار (%0)
4764
یورو (%0)
5853
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.