سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت در گفتگو با تجارت‌نیوز:

اعلام جزئیات فروش وکالتی سهام عدالت در امروز

اعلام جزئیات فروش وکالتی سهام عدالت در امروز

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: اطلاعیه‌ای در خصوص جزئیات فروش وکالتی سهام عدالت از طریق بانک‌ها آماده شده که تا دقایقی دیگر منتشر می‌شود.

حسین فهیمی، سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت در خصوص جزئیات فروش وکالتی سهام عدالت از طریق بانک‌ها به تجارت‌نیوز گفت: اطلاعیه‌ای در این خصوص آماده شده که تا دقایقی دیگر منتشر می‌شود.

براساس اعلام اخیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، امکان فروش وکالتی سهام عدالت از طریق بانک‌ها فراهم شد و سهامداران از این پس برای آزادسازی و فروش سهام خود سه روش پیش‌رو دارند.

چون بسیاری از سهامداران از یک سو به فروش فوری سهام نیاز داشتند و از سوی دیگر دانش بورسی لازم برای فروش سهام در بورس نداشتند رئیس‌جمهور در جلساتی که طی یک هفته اخیر برگزار شد بارها بر فروش آسان سهام تاکید کرد.

بنابراین ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با حضور حسن روحانی تصویب کرد که صاحبان سهام عدالت با انتخاب و مراجعه به یکی از بانک‌ها ضمن ارائه وکالت‌نامه فروش قادر به برداشت پول در موعد اعلامی باشند.

همچنین پیگیری‌های تجارت‌نیوز حاکی از این است که در خصوص فروش وکالتی، برای بانک‌ها تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ابلاغیه‌ای ارسال نشده است.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند