توضیحات قالیباف از جلسه غیرعلنی درباره فروش نفت

توضیحات قالیباف از  جلسه غیرعلنی درباره فروش نفت

محمد باقر قالیباف گفت: دستور جلسه ما درباره بحث اوراق سلف نفت بود که در شورای هماهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و لازم بود که با حضور همه همکاران به بحث و بررسی گذاشته شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی پس از اتمام جلسه غیرعلنی مجلس و در آغاز صحن علنی اظهار کرد: جلسه غیر علنی امروز با حضور همه نمایندگان برگزار شد.

وی افزود: دستور جلسه ما درباره بحث اوراق سلف نفت بود که در شورای هماهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و لازم بود که با حضور همه همکاران به بحث و بررسی گذاشته شود.

ماموریت قالیباف به ۳ کمیسیون برای بررسی فروش اوراق سلف نفتی

قالیباف تأکید کرد: در این جلسه روسای کمیسیون‌های اقتصاد و برنامه و بودجه در این باره گزارشی ارائه دادند و نمایندگان به اعلام نظرات خود پرداختند که در نهایت این مسئله باعث رسیدن به یک جمع بندی شد که می‌تواند در تصمیم گیری شورای عالی اقتصادی سران قوا موثر واقع شود.

رئیس مجلس ادامه داد: در نهایت جمع بندی این شد که کمیسیون برنامه و بودجه، انرژی و اقتصاد به صورت جداگانه و در صورت لزوم به صورت مشترک این موضوع را رسیدگی و نهایی کنند.

وی تأکید کرد: قرار شد همکاران در کمیسیون بهداشت و آموزش با توجه به اینکه آخر هفته کنکور سراسری برگزار می‌شود و نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود مخصوصا همکارانی که پزشک و متخصص هستند نظارت دقیقی را با همکاری معاونت نظارت مجلس به منظور پیاده سازی پروتکل‌های بهداشتی به عمل بیاورند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند