کد خبر: 134067

رئیس ایدرو:

حضور حداکثری مردم در انتخابات، تضمین کننده شادابی صنعت کشور است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای در انتخاب رییس جمهور، خلق حماسه انتخاباتی، فضای مساعدی برای ارتقای سطح کسب و کار در حوزه صنعت را ایجاد می‌کند.

سرویس کسب‌وکار -

«منصور معظمی» امروز (چهارشنبه) اظهار داشت: انتخابات در ایران اسلامی، نشانه‌ای از مشارکت و حضور حداکثری مردم برای تقویت و تحکیم پایه‌های مردم‌سالاری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گفته این مقام مسوول، علاوه بر امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر مشارکت مردمی و انتخاب نمایندگان خود در بالاترین پست‌های اجرایی نظام و همچنین شوراهای شهری در سراسر کشور، تاکید ورزیده و آن را علامتی پویا و زنده از فهم و بصیرت والای ملت مسلمان ایران می‌دانند.

رییس ایدرو تصریح کرد: بدیهی است حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند با رقم زدن یک حماسه مردمی تازه، علائم مثبت و اطمینان‌بخشی را در مورد بهبود روند صنعت و تعاملات با شرکای خارجی در حوزه کسب و کار و انتقال دانش فنی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی و اجرای مگاپروژه ها، ارسال کند.

معظمی در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به مشارکت گسترده فعالان حوزه صنعت در سراسر کشور در انتخابات و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای، گفت: این حضور برای تداوم شادابی و نشاط و فعالیت اقتصادی و توسعه صنعتی بسیار تعیین‌کننده است و به فضل خدا، مردم ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، مانند همیشه، با خلق حماسه‌ای اعجاب‌انگیز و بی‌مانند، جهانیان را شگفت‌زده خواهند کرد.

 

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.07)
1329.4
0.88
مثقال طلا (%0.89)
607000
54,000
سکه امامی (%0.93)
1501000
140,000
دلار (%0.82)
4434
360
یورو (%0.81)
5572
450
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.