تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ساعت کار بانک‌ها در ایام نوروز / بانک‌ها از چندم عید باز می‌شوند

ساعت کار بانک‌ها در ایام نوروز / بانک‌ها از چندم عید باز می‌شوند

به دنبال شیوع ویروس کرونا، بانک‌ها ساعت کاری خود را کاهش دادند. اما ساعت کاری بانک‌های کشور در ایام تعطیلات نوروز به چه صورت است؟

به دنبال شیوع ویروس کرونا، بانک‌ها ساعت کاری خود را کاهش دادند. اما ساعت کاری بانک‌های کشور در ایام تعطیلات نوروز به چه صورت است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق روال سال‌های ‌گذشته، بانک‌های کشور در ایام نوروز به طور رسمی از پنجم فروردین ماه آغاز به کار می‌کنند.

محمدرضا جمشیدی، دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده: به لحاظ حفظ سلامت مشتریان و کارکنان پرتلاش بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی ارائه خدمات بانکی با توجه به هماهنگی به عمل آمده با بانک مرکزی به شرح زیر خواهد بود.

از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱۶ فروردین ۹۹ کلیه بانک‌ها به صورت شیفتی و با ۵۰ درصد ظرفیت در ایام غیرتعطیل به ارائه خدمات می‌پردازند.

ساعت کار در این ایام برای همکاران بانک از ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه عصر و مشتریان از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۳ عصر خواهد بود.

حسب نیاز و تشخیص بانک‌ها در بازه ایام تعطیل فوق‌الذکر شعب به صورت کشیک و با حداکثر در سقف ۵۰ درصد تعداد شعب کشیک سال قبل و با حداقل پرسنل یعنی یک سوم نیروی شعبه به ارائه خدمت می‌پردازند.

در ایام تعطیل و کشیک برای همکاران بانک‌ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ و برای مشتریان از ۹ صبح تا ۱۲:۳۰ دقیقه خواهد بود.

شعب کشیک بانک‌های کشور در ایام نوروز

بسیاری از بانک‌های کشور از طریق سایت اطلاع‌رسانی خود، اقدام به اعلام شعب کشیک و ساعات کاری در سراسر کشور در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، دوم، سوم و چهارم فروردین‌ماه ٩٩ کرده‌اند که اطلاعیه برخی از این بانک‌ها به شرح زیر است.

بانک صادرات

به گزارش روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، شعب کشیک این بانک در روز چهارشنبه ٢٨ اسفندماه ٩٨ تا ساعت ۱۴:۱۵ به مشتریان خدمات‌رسانی می‌کنند. روز پنج‌شنبه ٢٩ اسفند نیز شعب کشیک از ساعت ٩ صبح تا ساعت ١٢ به ارائه خدمات به مشتریان و عموم مردم خواهند پرداخت.

علاوه بر این، شعب کشیک بانک صادرات ایران در سراسر کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم فروردین‌ماه ٩٩، از ساعت ٩ الی ١٢ خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهند.

برای دریافت فهرست شعب کشیک در ایام نوروز ٩٩ اینجا را کلیک کنید.

بانک ملی

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شعب کشیک این بانک در روز ۲۹ اسفند ماه سال جاری و در روزهای دوم تا چهارم و دوازدهم فروردین سال ۱۳۹۹ از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر مفتوح خواهند بود.

گفتنی است اسامی شعب منتخب در روزهای مذکور از طریق سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir قابل مشاهده است.

بانک سپه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، شعب منتخب کشیک نوروزی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه دوم ، سوم و چهارم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر به عموم مشتریان خدمات بانکی ارائه می‌کنند.

بانک توسعه تعاون

در اطلاعیه بانک توسعه تعاون آمده: به منظور ارایه خدمات مطلوب به هموطنان گرامی بانک توسعه تعاون فهرست شعب کشیک خود را در روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۹ اعلام نمود.

گفتنی است شعب کشیک از ساعت ۹ الی ۱۲ و همچنین کارکنان منتخب مدیریت شعب استان‌ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ آماده ارایه خدمات بانکی به مشتریان است.

برای مشاهده لیست شعب کشیک بانک توسعه تعاون اینجا کلیک کنید.

بانک شهر

بانک شهر نیز در اطلاعیه‌ای ساعت کاری کلیه شعب، ستاد مناطق و ستاد مرکزی خود را تا ۱۶ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ اعلام کرد.

برای مشاهده اطلاعیه بانک شهر اینجا را کلیلک کنید.

بانک پاسارگاد

به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد، واحدهای این بانک اعم از واحدهای ستادی و شعبه‌ها، در روزهای کاری از تاریخ دوشنبه مورخ ۲۶ اسفند سال ۱۳۹۸ تا پنج‌شنبه ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۹، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ آماده ارایه خدمات بانکی هستند.

برای مشاهده لیست شعب کشیک بانک پاسارگاد اینجا کلیک کنید.

بانک پارسیان

بانک پارسیان نیز در سایت رسمی خود اقدام به اعلام شعب کشیک و ساعت کاری آنها کرد. برای مشاهده اطلاعیه بانک پارسیان اینجا را کلیلک کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند