کد خبر: 127794

سکه طرح جدید ۸۴۰۰تومان ارزان شد

علیرغم اینکه در نخستین ساعت معاملات سکه در بازار آزاد امروز(شنبه) تهران، قیمت انواع سکه با افزایش نسبی مواجه شد؛ اما بعد از ظهر، نرخ سکه طرح جدید ۸۴۰۰ تومان کاهش یافت. اگرچه در نخستین دقایق معاملات بازار آزاد تهران، متاثر از اتفاقات و تحولات منطقه، انتظارات مبنی بر نوسانات جدی در قیمت بود، اما

سرویس کسب‌وکار -

علیرغم اینکه در نخستین ساعت معاملات سکه در بازار آزاد امروز(شنبه) تهران، قیمت انواع سکه با افزایش نسبی مواجه شد؛ اما بعد از ظهر، نرخ سکه طرح جدید ۸۴۰۰ تومان کاهش یافت.
اگرچه در نخستین دقایق معاملات بازار آزاد تهران، متاثر از اتفاقات و تحولات منطقه، انتظارات مبنی بر نوسانات جدی در قیمت بود، اما بازار با افزایش نسبی قیمت انواع سکه روبرو شد. اما در بعد از ظهر امروز و دقایقی قبل از انتشار این خبر، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۸۴۰۰ تومان کاهش مواجه شد.

بر این اساس قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۸۴۰۰ تومان کاهش یک میلیون و ۲۰۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسید، همچنین طرح قدیم نیز با ۲ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۱۸۱ هزار تومان رسید. نیم سکه با ۳۵۰۰ تومان افزایش به ۶۸۴ هزار تومان رسید.

به گزارش مهر،در عین حال، ربع سکه با ۴۵۰۰ تومان افزایش به ۳۷۹ هزار تومان و سکه یک گرمی با ۵ هزار تومان افزایش به ۲۴۵ هزار تومان رسید.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0.79)
612900
48,000
سکه امامی (%0.4)
1508500
60,000
دلار (%1.35)
4494
600
یورو (%0.59)
5605
330
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.