ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟

شرایط فروش ویژه و خاص شرکت مدیران خودرو

تجارت نیوز

شرکت مدیران خودرو در حال حاضر تنها شرکت خودروسازی است که شرایط اقساط و تسهیلات ویژه فروش را برای محصولات خود تدارک دیده است.

بازار خودروی کشور تحت تاثیر عوامل گوناگون نوسانات بسیاری را به خود دیده و همچنین افزایش قیمت بسیار بالایی را در طول سال‌های اخیر تجربه نموده که این امر سبب شده تا امکان خرید خودرو سخت و مشکل شود.

از این روی بسیاری از خریداران بیش از گذشته به سوی خرید با شرایط اقساطی روی آورده‌اند، شرکت مدیران خودرو در حال حاضر تنها شرکت خودروسازی است که شرایط اقساط و تسهیلات ویژه فروش را برای محصولات خود تدارک دیده است.

از مزایای اصلی این طرح این است که متقاضیان می‌توانند خودروهای خود را با پیش‌پرداخت مناسب و تسهیلات بلندمدت در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

همچنین شرکت مدیران خودرو شرایط ویژه و خاص فروش را نیز برای ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی در نظر گرفته است که در نوع خود خاص بوده و سبب می‌گردد تا افراد شاغل در بسیاری از ارگان‌ها و نهادها بتوانند محصولات این شرکت را در صورت انتخاب با شرایط مناسب‌تری مالک شوند.

علاقمندان برای آگاهی از شرایط مناسب و منعطف شرکت مدیران خودرو و همچنین شرایط فروش گروهی می‌توانند به سایت www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند