مالیات‌ستانی انگلستان به رکورد ۷۵ میلیارد پوند رسید – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه

مالیات‌ستانی انگلستان به رکورد ۷۵ میلیارد پوند رسید

40f4b318 2592 4f8a aa19 08dde7d399a1

شرکت‌های خدمات مالی انگلستان در سال مالی اخیر با پرداخت ۷۵ میلیارد پوند مالیات رکورد زدند. مدیران شهری هشدار می‌دهند بریگزیت بی‌برنامه می‌تواند این میزان را به شدت کاهش دهد.

شرکت‌های خدمات مالی انگلستان در سال مالی اخیر با پرداخت ۷۵ میلیارد پوند مالیات رکورد زدند. مدیران شهری هشدار می‌دهند بریگزیت بی‌برنامه می‌تواند این میزان را به شدت کاهش دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از رویترز؛ در سال مالی اخیر، شرکت‌های خدمات مالی با پرداخت ۷۵ میلیارد پوند رکورد زدند. این در حالی اتفاق افتاد که مدیران شهری هشدار می‌دهند یک بریگزیت بی‌برنامه می‌تواند حفره بزرگی در میزان وصول مالیات ایجاد کند.

طبق تحقیقات شرکت مشاور پی‌دابلیوسی و سازمان شهری لندن، که دولت محلی این منطقه برای اموردماای است، کل مالیات دریافت شده امسال تا پایان ماه مارچ، ۴ درصد از رقم ۷۲.۱ میلیارد پوند سال گذشته بیشتر شده است.

ثبت رکورد امسال درحالی است که سال گذشته هم میزان مالیات جمع‌آوری شده رکورد زده بود.

بخش شهری، بیشترین مالیات را در انگلستان پرداخت می‌کند و یک دهم کل مالیات‌های پرداخت شده انگلستان از این بخش تامین می‌شود.

در همین زمان تحلیل‌گران هشدار دادند که بریگزیت بی‌برنامه می‌تواند منجر به از دست رفتن هزاران متخصص بخش مالی و انتقال میلیاردها پوند سرمایه به خارج از انگلستان شود.

در ۱۱ دسامبر، قانون‌گذاران خود را برای رای‌گیری حیاتی در مورد توافق خروج انگلستان از اتحادیه اروپا آماده می‌کنند. شرکت‌های شهری انگلیس نگرانند که تصویب نشدن این توافق منجر به آشفتگی سیاسی در انگلیس شده و در ماه مارچ آینده، این کشور بدون به دست آوردن توافق تجاری، از اتحادیه اروپا خارج شود.

میزان مالیات پرداختی شرکت‌های صنعتی در سال مالی منتهی به مارچ ۲۰۱۸، بیش از یک پنجم جهش کرد و به ۱۴.۱ میلیارد پوند رسید. این میزان در سال گذشته ۱۱.۶ میلیارد پوند بود.

مالیات‌های پرداختی کارگران انگلستان، در همین دوره به ۳۲.۹ میلیارد پوند رسید که بیشترین سهم مالیات پرداخت شده را به خود اختصاص داده است.

 

منبع: مهر

نظرات