مشکل سایت ایران خودرو برطرف شد؟

مشکل سایت ایران خودرو

طرح فروش فوق العاده ایران خودرو از تاریخ 18 دی ماه آغاز شده است اما با گذشت سه روز، این سایت همچنان اختلال دارد و بسیاری از متقاضیان نتوانسته‌اند وارد سایت شوند. مشکل سایت ایران خودرو چیست؟

به گزارش تجارت‌نیوز، مرحله جدید فروش فوق‌العاده ایران خودرو از یکشنبه 18 دی ماه آغاز شد و قرار بود تا تاریخ 20 دی یعنی سه شنبه ادامه داشته باشد. اما اختلال در سایت ایران خودرو، امکان ثبت نام را از بسیاری از افراد گرفت.

برای همین این گروه خودروسازی، طرح فروش فوق العاده خود را تا تاریخ 25 دی ماه یعنی یکشنبه هفته آینده تمدید کرده است. اما پیگیری‌ها حاکی از این است که مشکل سایت ایران خودرو همچنان ادامه دارد و بسیاری از متقاضیان هنوز نتوانسته‌اند وارد سایت شوند.

متقاضیان برای ثبت نام خودرو باید به سامانه esale.ikco.ir مراجعه کنند. اما بسیاری از مخاطبان تجارت‌نیوز می‌گویند با گذشت سه روز هنوز هم نتوانسته‌اند وارد سایت شوند.

دسته دوم مخاطبان می‌گویند امکان ورود به سایت را دارند اما کد اصلی برای آنها پیامک نمی‌شود و این اختلال هم به معنای این است که امکان ثبت نام در سایت را ندارند.

پای مافیای خودرو میان است؟

مدیران این خودروساز می‌گویند علت مشکل سایت حجم بالای درخواست سایت است. اما مدت‌هاست که ایران خودرو طرح فروش خودرو دارد و هر بار خطایی در سامانه رخ می‌دهد. چه هنگام ثبت نام و چه هنگام اعلام نتایج.

اما واکنش مردم به مشکل سایت چیزی دیگری است. آنچه در ادامه می‌آید پیام برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز است.

«میگن 10 هزار نفر تونستن روز اول ثبت نام کنند. خب این افراد چطوری تونستن ثبت نام کنن. اگر سایت مشکل داره برای همه است. اگر هم مشکل نداره برای همه است. به نظر میاد پای مافیای خودرو وسط باشه!»

«چرا قبل از ثبت نام سایت ایران خودرو درست بود تا ساعت ثبت نام شد سایت رو بستند، آخه یک مسئولی نیست جلو اینارو بگیره و بداد مردم برسه الان دو روزه هر کاری میکنیم تا مرحله انتخاب خودرو هم میریم ولی دیگه باز نمیشه آخه این چه وضعشه چقدر مردم رو اذیت میکنید؟»

«۱۴ دی برای تکمیل وجه خودروهای فرسوده ثبت نامی مهرماه پیامک دادن که ۵ روز مهلت واریز وجه میباشد که ۱۸ ام و امروز روز چهارم و پنجم بودو بنده هنوز نتونستم تکمیل وجه کنم . هیچ جایی جوابگوی بنده نبوده.»

«سایت باز هم مشکل داره، تو قسمت درخواست گیر میکنه و سفارش و ثبت نمی کنه ؟؟»

«در ابتدای روز ثبت نام ورود به سایت تقریبا غیر ممکن بود و اگر هم هر چند در تایم کاهشی بار ترافیک سایت میشد وارد بشوی اما مرتبا هنگ میکرد. »

«حالا که میشه وارد سایت شد و مراحل ثبت نام رو طی میکنیم مشکل بزرگ عدم ارسال کد تائید از طرف سایته !!!!! »

«تا الان هر چقدر تلاش کردم بی نتیجه بود….»

«آقا چرا کسی پاسخگو نیست از کار زندگی افتادیم اونقدر رفتیم تو سایت یکی جواب بده کی سایت درست میشه من تا آخرین مرحله میرم فقط کد رهگیری رو نمیده ثبت درخواست نمیشه.»

«از دیروز که کلا سایت دچار مشکل هست .به نظر باید اول مافیای خودروها نام نویسی کنن شاید یه ده تاییش هم رسید به مردم .»

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند