واعظی به کنگره جهانی پست عازم شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور شرکت در بیست و ششمین کنگره جهانی پست که در استانبول ترکیه در حال برگزاری است، عازم این کشور شد.محمود واعظی عصر امروز دوشنبه در این اجلاس سخنرانی خواهد کرد. در این کنگره که با حضور نخست وزیر و وزرای ذی‌ربط و نمایندگان 129 کشور عضو اتحایه پستی

139501280951083687520134.jpgوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور شرکت در بیست و ششمین کنگره جهانی پست که در استانبول ترکیه در حال برگزاری است، عازم این کشور شد.
محمود واعظی عصر امروز دوشنبه در این اجلاس سخنرانی خواهد کرد.

در این کنگره که با حضور نخست وزیر و وزرای ذی‌ربط و نمایندگان 129 کشور عضو اتحایه پستی جهانی و دبیر کل و رئیس اتحادیه در ترکیه گشایش یافته است، درباره اطلاعات ساختاری اتحادیه، نقش و جایگاه UPU و موضوعات مهمی از جمله یکپارچه سازی خدمات پستی، برنامه‌های کسب‌و‌کار آینده این اتحادیه و بهره‌گیری هر چه بیشتر از فناوری‌های نوین در عرصه خدمات پستی، از جمله پست پیشتاز مذاکره و اتخاذ تصمیم خواهد شد.

همچنین برگزاری انتخابات شورای راهبری پستی که جمهوری اسلامی ایران نیز کاندیدای عضویت در این شوراست از جمله دستورات این اجلاس خواهد بود.

به گزارش تسنیم، این کنگره جهانی هر چهار سال یک بار برگزار می‌گردد و سیاست‌های جهانی پستی در آن مورد رسیدگی قرار گرفته و اتخاذ تصمیم می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند