خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بیژن زنگنه: افزایش صادرات نفت بدون برجام شدنی است، اما بدون توافق با آمریکا خیر/ دروغ هر چقدر هم بزرگ باشد، مالیات ندارد!

چه کسانی می‌توانند بدون ویزا به عمان وارد شوند؟

57677174

سخنگوی فرودگاه‌های عمان از ورود همه شهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به عمان برای تمامی مشاغل تجاری بدون روادید قبلی خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سخنگوی فرودگاه‌های عمان از صدور بخشنامه‌ای به فرودگاه‌های این کشور مبنی بر ورود همه شهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به عمان برای تمامی مشاغل تجاری بدون روادید قبلی خبر داد.

به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه «تواصل»، سخنگوی فرودگاه‌های عمان گفت که همه شهروندان ساکن کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، می‌توانند ویزا را در فرودگاه‌های عمان دریافت و هزینه‌ها را در بدو ورود پرداخت کنند.

این تصمیم بر اساس دستورالعمل‌های اداره کل گذرنامه و اقامت عمان در مورد صدور روادید برای ساکنان کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس که اجازه ورود همه ساکنان کشورهای شورای همکاری خلیج‌فارس را برای همه مشاغل تجاری به عمان می‌دهد، اتخاذ شد.

تصمیم عمان مستلزم این نیست که ساکنان کشورهای حاشیه خلیج فارس از کشور محل اقامت خود برای بهره‌مندی از این تسهیلات اقدام کنند، بلکه آنها می‌توانند در هر زمان و از هر کشور مبدأیی که آمده‌اند، از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

نظرات