موضوعات داغ:

آخرین وضعیت اعتراض به پرداخت نشدن یارانه معیشتی

آخرین وضعیت اعتراض به پرداخت نشدن یارانه معیشتی

طبق آخرین اطلاعات وزارت کار، حدود ۶٫۲ میلیون اعتراض درباره پرداخت نشدن یارانه بنزینی ثبت شده است که از این میزان ۱٫۱ میلیون نفر یارانه را دریافت کرده بودند و اشتباهی اعتراض کردند.

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق آخرین اطلاعیه وزارت کار، حدود ۶٫۲ میلیون اعتراض درباره پرداخت نشدن یارانه بنزینی ثبت شده است که از این میزان ۱٫۱ میلیون نفر یارانه را دریافت کرده بودند و اشتباهی اعتراض کردند! همچنین از ۴٫۵ میلیون نفری که کد رهگیری برای آن‌ها ارسال شده، حدود سه میلیون نفر، شرایط مطرح شده و اجازه دسترسی به اطلاعات مالی را پذیرفتند.

بر اساس اطلاعیه ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت کار، شش میلیون و ۲۶۳ هزار و ۸۶۱ نفر در کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت درخواست کرده‌اند. از این ۶٫۲ میلیون نفر، ۱٫۱ میلیون نفر یارانه را دریافت کرده بودند اما به دلیلی (مثلا ارسال نشدن پیامک واریز از سوی بانک) اقدام به ثبت اعتراض کرده بودند.

برای ۷۱٫۸ درصد (یعنی ۴ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۴۷۲) از سرپرستان خانواری که در فهرست مشمولان بسته حمایت معیشتی نبودند نیز کد رهگیری ارسال شده است.

همچنین ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ نفر(۶/۱۰ درصد ) از سرپرستان خانوار در فهرست یارانه‌بگیران نقدی نبوده و می‌توانند در بازه زمانی که متعاقبا اعلام خواهد شد، اطلاعات خانوار خود را برای دریافت بسته حمایت معیشتی ثبت کنند.

بر این اساس، از حدود ۴٫۵ میلیون نفری که کد رهگیری دریافت کرده‌اند، تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ آذر، سه میلیون و ۷۰ هزار و ۵۳۱ متقاضی پس از پذیرش شرایط مطرح شده و تایید اجازه دسترسی به اطلاعات مالی، اقدام به ثبت قطعی درخواست کرده‌اند  که از این تعداد دو میلیون و ۷۰۱ هزار و ۴۸۶ نفر با کد رهگیری و ۳۶۹ هزار و ۴۵ نفر با شماره حساب ثبت درخواست کرده‌اند.

منبع: خراسان

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند