پوریا شکیبایی به نمایش «دریبل» پیوست

پوریا شکیبایی به نمایش «دریبل» پیوست

پوریا شکیبایی، پسر خسرو شکیبایی در نمایش «دریبل» هم‌بازی همسر شهاب حسینی شد.

پوریا شکیبایی، فرزند زنده‌یاد خسرو شکیبایی به نمایش «دریبل» پیوست.

به گزارش تجارت‌نیوز، پوریا شکیبایی که پیش‌تر در نمایش‌هایی نظیر «١٢ مرد خشمگین» و «شب دشنه‌های بلند» به ایفای نقش پرداخته است، به نمایش «دریبل» به نویسندگی داریوش علیزاده و کارگردانی سعید دشتی و تهیه‌کنندگی مهدی سلسله پیوست.

او همچنین در فیلم «باز باران» که برای کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهدای سلول‌های بنیادی ساخته شده بود به صداپیشگی پرداخته است.

سایر عوامل نمایش عبارتند از حنیف سروری (جانشین تهیه و مجری طرح)، رها جهانشاهی (دستیار و برنامه‌ریز)، سعید دشتی (طراح صحنه)، ایمان اسکندری (طراح لباس و نور)، کارنگ طیاری (گرافیست)، سید علی سجادی (ساخت تیزر) ، نوشین جعفری (عکاس) و سارا حدادی (مشاور رسانه‌ای و تبلیغات).

شهاب حسینی به عنوان مشاور پروژه در این نمایش حضور خواهد داشت، ضمن آن‌که پریچهر قنبری (همسر شهاب حسینی) هم یکی از بازیگران «دریبل» است.

در این نمایش همراه پوریا شکیبایی و پریچهر قنبری، صحرا اسدالهی، رایکا ابراهیمی و داریوش علیزاده نیز به ایفای نقش می‌پردازند.

«دریبل» به نویسندگی داریوش علیزاده و به کارگردانی سعید دشتی و تهیه‌کنندگی مهدی سلسله از نیمه‌ مهرماه در سالن شماره دو تماشاخانه پالیز به روی صحنه خواهد رفت.

 

منبع: خبرآنلابن

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند