تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

شرایط عجیب پیش‌فروش خودرو/ کوییک صفر، ۷۴ میلیون!

شرایط عجیب پیش‌فروش خودرو/ کوییک صفر، ۷۴ میلیون!

سایپا از امروز ۱۶ تیرماه، فروش فوری و پیش فروش خودروی کوییک R را آغاز کرده است. این خودروساز اعلام کرده که برخی از محدودیت‌های قبلی برای پیش‌فروش را حذف کرده است.کدام محدودیت‌ها حدف شده است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، فروش فوری و پیش‌فروش خودروی سایپا کوییک R از صبح امروز آغاز شد و تا سه روز ادامه دارد. بر اساس اطلاعیه گروه خودروسازی سایپا، در طرح فروش فوری کوییک R، قیمت این خودرو ۱۴۹ میلیون و ۴۱۶ هزار تومان اعلام شده و گفته می‌شود خودرو سه ماهه تحویل مشتری داده می‌شود.

اما در طرح پیش‌فروش موعد تحویل خودرو دی، بهمن و اسفندماه است. متقاضیان باید مبلغ ۷۴ میلیون و ۷۰۸ هزار تومان در زمان ثبت‌نام پرداخت کنند. مابقی هزینه خودرو به قیمت روز و هنگام تحویل در زمستان ۱۴۰۰ از مشتریان دریافت می‌شود.

همچنین این خودروساز اعلام کرده که در این مرحله از فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله کوییک آر به درخواست متقاضیان برخی از محدودیت‌ها از جمله پلاک فعال انتظامی، سند در رهن و فک رهن زودتر از موعد، تطابق کدپستی متقاضی و نمایندگی و همچنین عدم خرید طی ۴۸ ماه گذشته از سایپا و ایران خودرو برداشته شده و مشتریان می‌توانند بدون این محدودیت‌ها ثبت نام کنند.

مهلت ثبت‌نام از ۱۶ تیرماه ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و سه روز ادامه دارد. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت شرایط به سایت saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند