خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
اظهارات یک میلیاردر ارزهای دیجیتال:

تلاش ایلان ماسک برای حمایت از دوج‌کوین جذاب است / بیت‌کوین ۱ میلیون دلاری می‌شود؟

دیجیتالی

ری دالیو مدیرعامل اتحادیه بریج‌واتر در حضور اخیرش در پادکست لکس فریدمن اعلام کرد که تلاش‌های ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای فرستادن میم‌کوین دوج‌کوین به ماه، خیلی «جذاب» است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ری دالیو مدیرعامل اتحادیه بریج‌واتر در حضور اخیرش در پادکست لکس فریدمن اعلام کرد که تلاش‌های ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای فرستادن میم‌کوین دوج‌کوین به ماه، خیلی «جذاب» است. او سپس نظر میلتون فریدمن در خصوص اهمیت شوخ‌طبعی و سبک‌دلی را تایید کرد.

به گزارش یوتودی، اسپیس‌ایکس در ماه می اعلام کرده بود که هزینه ماهواره ۴۰ کیلوگرمی دوج-۱ که قرار است سال آینده به ماه پرتاب شود از طریق دوج پرداخت شده است.

پول جایگزین

رئیس این صندوق تامینی بیت‌کوین را به عنوان «پول جایگزین» می‌بیند. او تاکید کرد بیت‌کوین یک دارایی با ارزش نسبت داده شده است. او پیش‌بینی کرد که رقابت میان انواع مختلف ارز وجود دارد و دلیل اصلی آن هم چاپ پول است.

دالیو در این باره گفت: « بیت‌کوین بخشی از این رقابت است، اما پول‌های زیادی در بازار وجود دارد.»

دالیو گفت توکن‌های غیرقابل تعویض که در اوایل امسال با افزایش شدید محبوبیت مواجه شد، می‌تواند به عنوان یک پول مستقل ظاهر شود. با این حال او اعلام کرد فعلا از خرید هرگونه NFT صرف نظر کرده است.

بیت‌کوین یک میلیون دلاری می‌شود؟

این سرمایه‌گذار اعلام کرد که بیت‌کوین به یک میلیون دلار نخواهد رسید چرا که گمان نمی‌کند ارزهای دیجیتال قادر به عبور از طلا باشند. او همچنین برآورد کرد که ارزش این ارز دیجیتال پرچمدار حدود ۲۰ درصد طلاست.

مهمترین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات