پیش فروش نخستین تلفن‌های هوشمند اتریوم در کمتر از ۲۴ ساعت – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
خبر مهم : اقدام حقوقی علیه دولت روحانی به دلیل عدم پیگیری پول های بلوکه شده ایران
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش فروش نخستین تلفن‌های هوشمند اتریوم در کمتر از ۲۴ ساعت

ezgif.com resize 17

پیش‌فروش تلفن‌‌‌های همراه با سیستم‌عامل اتریوم (ethOS) با موفقیت مواجه شده است و ۵۰ دستگاه عرضه شده در مرحله پیش‌فروش ، به‌طور کامل فروش رفتند.

به گزارش تجارت‌نیوز، پیش‌فروش تلفن هوشمند بر پایه اتریوم با موفقیت بزرگی همراه شد، به‌طوریکه در کمتر از بیست و چهار ساعت، ۵۰ تلفن همراه با سیستم‌ عامل‌هایی که بر پایه قراردادهای هوشمند بودند، به‌فروش رفتند. بنظر می‌رسد که پیش‌فروش گوشی‌های اتریومی موفق‌تر از گوشی سولانا بوده است. از زمان معرفی گوشی‌های سولانا در آپریل ۲۰۲۳ تاکنون، تنها ۲۰۰۰ دستگاه از آن به‌فروش رفته است.

تلفن هوشمند اتریوم

گوشی همراه اتریوم بر اساس گوگل پیکسل 7a طراحی شده و با سیستم عامل متن‌باز منحصر به‌فردی به نام ethOS ارائه می‌شود. کلمه ethOS کوتاه شده سیستم عامل بر پایه است و در زبان یونانی نیز به‌معنای کاراکتر است.

این تلفن‌های همراه با دیگر تلفن‌های هوشمند وب۳ متفاوت هستند. سیستم عامل اتریومی به کاربر این امکان را می‌دهد تا به‌صورت مستقل، بلاک‌ها را اعتبارسنجی کند. در واقع  گوشی همراه خود به یک لایت نود در شبکه اتریوم تبدیل می‌شود.

تلفن‌های هوشمند اتریوم دارای ابزارهای توکار برای انجام تراکنش‌ها و دریافت و ارسال پیام‌ها هستند. همچنین، گوشی‌های همراه منطبق با سرویس اسم اتریوم (ENS) نیز هستند و کاربران امکان انجام تراکنش‌ها را با سهولت بیشتری می‌دهند. این تلفن همراه از ماشین مجازی اتریوم (EVM) و شبکه‌های مقیاس لایه دوم نیز پشتیبانی می‌کند.

اتریوم

نحوه فروش خاص گوشی‌های اتریوم

تنها ۵۰ گوشی جهت در مرحله پیش‌فروش ارائه شده بودند. افرادی که قصد خریداری این گوشی‌ها را داشتند، باید توکن غیرقابل تعویض (NFT) سیستم ethOS را خریداری می‌کردند و با سوزاندن و یا نابود کردن آن، گوشی خود را رزرو کنند. برخی از کلاهبرداران از ایت فرصت استفاده کردند و NFTهای تقلبی ethOS را در پلتفرم Opensea عرضه کردند و قصد فروش آنها با قیمت ۱۰ برابر پیش از قیمت گوشی گوگل پیکسل 7a  را دارند.

اتریوم

نظرات