خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بررسی وضعیت بازار سهام در نیمه نخست سال/ یک هیچ به نفع بورس!
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سقوط بیت‌کوین به زیر ۴۰ هزار دلار / ریزش تا کجا ادامه دارد؟

کوین

بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از شش درصد ریزش کرد و در محدوده ۳۸ هزار دلار معامله شد. ریزش تا کجا ادامه دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، ارزش بازار رمزارزها نزدیک به پنج درصد افت کرد و حالا در محدوده ۱۷۲۰ میلیارد دلار قرار دارد. گرچه اکثر ارزهای بازار با سقوط مواجه شدند، اما بسیاری از کارشناسان عقیده دارند این ریزش قیمت موقتی است.

بنجامین کاون، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، عقیده دارد یک معیار مهم روی زنجیره نشان می‌دهد که چرخه صعودی بیت‌کوین احتمالا بازگردد.

این تحلیلگر در ویدئو جدید خود که یوتیوب به اشتراک گذاشت نسبت سرمایه‌گذاری واقعی بیت‌کوین به ترموکپ را بررسی کرد. کاون در ویدئو خود اشاره می‌کند که در بازارهای صعودی قبلی، ترموکپ به بالاترین حد خود رسید، اما در این چرخه هنوز اتفاق نیفتاده است.

Thermocap معیار مهمی در تحلیل‌های زنجیره‌ای محسوب می‌شود. در چرخه اخیر بیت‌کوین، این معیار تغییر خاصی نکرد و احتمالا روند صعودی تمام نشده است.

کاون در این ویدئو تاکید کرد: وقتی متوجه می‌شویم که این معیار ثابت است، اگر در روندهای صعودی قبلی بشدت رشد داشت با خود فکر می‌کنیم که آیا هنوز اتفاق جدیدی در راه است؟ من تصور می‌کنم این معیار تا پایان سال یا شاید سال ۲۰۲۳ شروع به حرکت کند.

بیت‌کوین شکننده است

کاون عقیده دارد که بیت‌کوین در حال حاضر بسیار شکننده است و این می‌تواند باعث ریزش بازار رمزارزها شود. تنها راه بیت‌کوین این است که بتواند خطوط حمایت را حفظ کند.

به اعتقاد تحلیلگران تا زمانی که بیت‌کوین نتواند مقاومت ۴۶ هزار دلاری را پشت سر بگذارد نباید انتظار داشت روند صعودی به بازار بازگردد.

ریزش تا کجا ادامه دارد؟

همچنین یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال به نام Rekt capital به ۳۰۰ هزار دنبال‌کننده خود در توئیتر گفت: محدوده ۴۳ هزار دلار بسیار مهم است. بیت‌کوین باید اول این محدوده را پس بگیرد.

بنا به اظهار این تحلیلگر آخرین باری که بیت‌کوین ۴۳ هزار دلار را به بالا شکست تا سقف قیمتی خود رشد کرد. بیت‌کوین در چند هفته گذشته چندین کندل خود را بالای محدوده ۴۳ هزار دلار بست، اما نتوانست در این محدوده تثبیت شود. این تحلیلگر عقیده دارد بیت‌کوین باید کندل هفتگی بالای این محدوده ببندد.

Rekt capital عقیده دارد که احتمالا بیت‌کوین قبل از شروع رشد خود تا محدوده حمایتی ۳۷ هزار دلار ریزش می‌کند. اما شاخص‌های فنی رشد بیت‌کوین را نوید می‌دهند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

 

 

 

نظرات